• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

zabytki

Co ma do zaproponowania dzisiejszy Lublin? Czemu dobrze się tam wybrać? Co jesteśmy w stanie zwiedzić?

Jest największym ośrodkiem miejskim we wschodniej Polsce, a ze względu na interesującą zabudowę i nietuzinkowe zabytki może się również okazać atrakcyjnym celem wycieczki. Lublin, zlokalizowany w odległości ledwie 100 km od granicy z Ukrainą i Białorusią, zachwyca swą historią oraz oryginalnymi obiektami. Na które z nich warto zwrócić uwagę w czasie wizyty w tym mieście?

Legnica jako doskonałe miejsce na spędzenie weekendu. Co i dlaczego powinniśmy zobaczyć?

Po długim tygodniu pracy poszukujemy często jakiejś odskoczni, która da możliwość by podładować baterie. Czasami czujemy, że zasiedzieliśmy się za biurkiem i musimy gdzieś pojechać. Chcielibyśmy zmienić chociaż na jeden dzień znane kąty i pooglądać ciekawe miejsca. W takim wypadku mamy tendencję do poszukiwania często bardzo oczywistych miejsc, pełnych turystów. Po takim wyjeździe przyjeżdżamy zmęczeni oraz źli, ponieważ rzeczywistość okazała się gorsza aniżeli to czego oczekiwaliśmy. Dlatego warto zmienić takie podejście oraz odwiedzić mniej oczywiste miejsca, a możemy być pozytywnie zaskoczeni.

Co inspirującego i wartego zwiedzenia można zobaczyć w Krakowie?

Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejscowości w naszym kraju. Do tej dawnej stolicy królów co roku przylatuje i przyjeżdża parę milionów odwiedzających. Zachęcają ich zarówno światowej sławy zabytkowe miejsca, ale także kulturalne atrakcje tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest co zwiedzać, o czym praktycznie każdy kto już tam był miał okazję się przekonać.