• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

zabytki

Co ma do zaproponowania dzisiejszy Lublin? Czemu dobrze się tam wybrać? Co jesteśmy w stanie zwiedzić?

Jest największym miastem we wschodniej Polsce, a ze względu na wyjątkową zabudowę i oryginalne zabytki może się także okazać wspaniałym celem wycieczki. Lublin, położony w odległości zaledwie stu kilometrów od granicy z Ukrainą oraz Białorusią, zachwyca swą historią oraz ciekawymi obiektami. Na jakie z nich trzeba zwrócić uwagę w czasie wizyty w tym mieście?

Legnica jako doskonałe miejsce na spędzenie weekendu. Co i dlaczego powinniśmy zobaczyć?

Po całym tygodniu pracy poszukujemy często swego rodzaju odskoczni, która pozwoli nam podładować baterie. Czasami czujemy, iż zasiedzieliśmy się za biurkiem i musimy się gdzieś wyrwać. Chcielibyśmy zmienić choć na jeden dzień otoczenie i pooglądać ciekawe miejsca. Z reguły mamy tendencję do szukania często dość oczywistych destynacji, pełnych turystów. W konsekwencji przyjeżdżamy zmęczeni oraz źli, gdyż rzeczywistość była gorsza aniżeli to czego oczekiwaliśmy. Dlatego warto zmienić swoje podejście i odwiedzić mniej oczywiste miejsca, a możemy być pozytywnie zaskoczeni.

Co inspirującego i wartego zwiedzenia można zobaczyć w Krakowie?

Kraków to jedno z najchętniej zwiedzanych miast w Polsce. Do tej dawnej siedziby królów co roku przyjeżdża i przylatuje parę milionów turystów. Przyciągają ich zarówno światowej sławy zabytkowe miejsca, ale także kulturalne atrakcje tego niezwykłego miasta. A w Krakowie jest dużo do zwiedzania, o czym praktycznie każdy kto kiedyś go już zwiedzał miał okazję zobaczyć.