• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

warsztat

Jakim sposobem obecnie najlepiej zadbać o stan techniczny własnego samochodu, by funkcjonował bez zarzutu?

Obecnie kategoryczna większość osób nie wyobraża sobie normalnego życia bez własnego samochodu. Z jakiego powodu? Część z nich dojeżdża autem do pracy, dowozi dzieci do szkoły czy po prostu ceni sobie wygodę i niezależność, którą gwarantuje im ten środek transportu. Bez względu na to, jak drogi posiada się samochód, warto zatroszczyć się przede wszystkim o jego stan techniczny, żeby pojazd nie odmówił posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie.

Odpowiednio dobrane opony

Każdy z kierowców musi zdawać sobie sprawę, że będzie musiał trochę podłubać przy swoim samochodzie. Niestety prawda jest raczej taka, że coraz mniej panów zna się na motoryzacji. Dziś większość jedynie kupuje coraz to lepsze samochody i jeździ do coraz to nowocześniejszych warsztatów samochodowych z każdą pierdołą. Niektórzy nie są w stanie wymienić opony. Gdy tymczasem z oponą można mieć kłopot w każdej chwili i lepiej umieć sobie z tym poradzić.

Naprawa naczep i ciężarówek oraz holowanie oferowana przez fachową ekipę pomocy drogowej czynna całą dobę.

Kiedy naczepa przewróci się, spadnie z ulicy albo opona od naczepy pęknie, wtedy wołamy pomoc drogową wyposażoną w dodatkowe urządzenia, żeby pomóc ciężarówce. W czasie jazdy wszystko może się wydarzyć. W szczególności wysokie pojazdy, kiedy natrafiają na utrudnienia, zazwyczaj jest to spore utrudnienie na drodze.