• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

temperatura

Autoklaw jako narzędzie do odkażania

Autoklaw to instrument do sterylizacji. Autoklaw bardzo dobrze nadaje się do ekskluzywnych salonów piękności, a także gabinetów kosmetycznych, gabinetów medycznych, czy też wszelkiego gatunku ośrodków SPA. Są to urządzenia łatwe w obsłudze, skuteczne w działaniu i całkiem szybkim ciągu sterylizacji.

Klej d4 złączy wszystko

Tartan idealnie pasuje na podłogi
Gdy projektujemy halę sportową, albo bieżnię powinniśmy posiadać gwarancję, że jej powierzchnia będzie trwała i nieczuła na tarcie. Dlatego właśnie musimy się koncentrować tylko na tych produktach, które idealnie pasują na nawierzchnie sportowe oraz zaoferują nam pewność, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet gdy będą na nie oddziaływały różnorakie warunki pogodowe.

Rozwiązanie na gorąco i na zimno, czyli dlaczego należy zainwestować w klimatyzację.

Gdy nadchodzą upały, firmy, które zajmują się montowaniem klimatyzacji mają ciągle coś do robienia. Tak samo zresztą jak osoby pracujące w firmach, które klimatyzatory sprzedają. Każdy chciałby mieć wszystko na wczoraj, a wiemy, że nie wszystko można zrobić w kilka minut. Chociaż należy przyznać, że dzisiejsze klimatyzatory o wiele prościej zainstalować, bo są już mniejsze i nawet, jeśli są blisko stanowiska pracy to nie słychać, że są obok.