• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

surowce

Mało tradycyjny skarb alchemików, czyli w poszukiwaniu prefabrykatu doskonałego, który mógłby zastąpić kamień filozoficzny

Dawni sztukmistrzowie, zwani także alchemikami, koncentrowali się w swoich badaniach naukowych nad jednym zasadniczym wątkiem. Otóż, ich ogromnym marzeniem było wynalezienie tzw. kamienia filozoficznego. Ta baśniowa substancja, znana też pod nazwą xerion, posiadała niezwykłą moc: zamieniała metale w złoto. I chociaż że takie poszukiwania spaliły na panewce, to do dzisiaj w literaturze i sztuce daje się dostrzec echa tych jakże wytrwale prowadzonych prac badawczych.

Nowiusieńkie a także eksploatowane oraz innowacyjne dźwigi na wynajem

Budując następne osiedle mieszkaniowe bądź następną galerię handlową, firma specjalizująca się tym trudni tysiące osób począwszy od murarzy, tynkarzy, elektryków po zbrojarzy a przede wszystkim architektów. Natomiast to nie wszystko, bo jak domyślamy się człowiek własnymi rękoma nie podoła wszystkiego zbudować. Stąd również niezbędne będą maszyny, takie jak betoniarki, koparki oraz dźwigi. Roboty na wysokościach nie są dopuszczalne, gdyby właściwie nie dane dźwigi.