• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Spedycja

Gdy potrzebna jest nam asysta w odprawie celnej dobrze jest sprawdzić, jakie agencje działają w naszym mieście

Dzisiaj ludzie ogromnie często podróżują pomiędzy rozlicznymi krajami. Nierzadko jest to połączone z pracą, jaką wykonują. Przewóz towarów jest dziedziną nader rozbudowaną i potrzebuje sporej erudycji w tym aspekcie. Przede wszystkim znaczące jest to w przypadku przewożenia towarów przez kraje, które przykładowo mają określone żądania w sprawie przesyłek międzynarodowych.

Ładunki spedycyjne, które sprawdzają się znakomicie

Z każdym kolejnym rozwiązaniem udowadniamy, że nie boimy się sięgać po coraz więcej, aby zadowalać naszych odbiorców. Długoletnie funkcjonowanie na rynku pozwala na szybkie znajdowanie oraz perfekcyjne dostosowywanie dobrych rozwiązań przez naszych ekspertów. Dzięki niemałemu zaangażowaniu niezwykle cenionych fachowców w branży spedycja lotnicza w Polsce wciąż się rozwija oraz nieustannie wprowadzane są nowoczesne rozwiązania.

Jak założyć firmę transportową – pomysł na biznes. Na co trzeba zwracać uwagę

Założenie przedsiębiorstwa transportowego, tak samo jak każdego innego biznesu, ma swe plusy oraz minusy. Olbrzymie znaczenie w owym biznesie ma bezspornie cena ropy na światowych rynkach, im jest niższa tym dla firmy lepiej, im wyższa pojawiają się trudności, gdyż jak wynika z przeróżnych badań aż ok. 60% wszystkich kosztów firmy transportowej stanowi benzyna.