• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

sklepy

Co się rzeczywiście zmieniło w naszych czasach? Co tak w rzeczywistości rzuca się w oczy? Odpowiedź jest zaskakująca

mnóstwo rzeczzmieniło się przez kilka ostatnich lat. Żyjemy w całkowicie w innych czasach niż jeszcze przecież nie tak dawno. wspomniane zmiany – lepsze i gorsze, są widoczne na każdym kroku. Chyba nie trzeba zatrzymywać się na negatywach, bo jest ich dużo, a są jednocześnie latami pozostawiane same sobie. lepiej zatrzymać się na tych zagadnieniach, które udało się osiągnąć. A bez wątpienia pod licznymi aspektami dołączyliśmy do krajów zachodnich, tak jest z pewnością w zakresie handlu.

Bydgoszcz – w jaki sposób współcześnie zaplanować zakupy w tym mieście, aby okazały się one faktycznie udane?

Bydgoszcz to ciekawe miasto, jedno z największych w Polsce, więc nie można się dziwić, że co roku liczba jego mieszkańców się zwiększa. Ludzie szukają obecnie w większych miastach nowych szans zawodowych, edukacyjnych bądź rozrywki na najwyższym poziomie. Można zauważyć widoczną tendencję przenoszenia się ze wsi do miast. Bydgoszcz to też idealny kierunek dla osób, które planują duże zakupy. Nie ma znaczenia to, co pragnie się zakupić, w Bydgoszczy na pewno bez większego problemu znajdzie się najbardziej niezbędne produkty. Jak w takim razie zorganizować zakupy w Bydgoszczy, by mieć pewność, że będą one bardzo udane?

Jak gazetki promocyjne wspomagają zyskiwać konsumentów?

Supermarkety, aby zaistnieć na rynku konieczna jest reklama czyli inaczej promocji. Chcąc zwabić nabywców do odwiedzenia ich oddziału, co jakiś czas zapowiadają promocje. Wtedy jak to można zauważyć ukazują się wówczas wielorakie rzeczy po obniżonych cenach. Reklamy w telewizji czy radiu istnieją już na porządku dziennym, tak samo jak kampanie reklamowe znanych gwiazd,które promują konkretny sklep. Kolejnym chwytem reklamowym są gazetki promocyjne. Pojawiają się praktycznie co 2-3 tygodnie w każdym miesiącu.

Jak skorzystać z programów lojalnościowych? Jakiego typu zapewniają one korzyści, o czym należy wiedzieć?

Dla wielu sprawa, czy należy skorzystać z programów lojalnościowych jest oczywista, ponieważ tak jest taniej, lecz co powinniśmy wiedzieć więcej w tym temacie? Na pewno korzyści z tych programów mają także sklepy, jakim długoterminowe programy współpracy z nabywającymi umożliwiają zatrzymać klientów przy sobie. To więc korzyści z jednej, jak i drugiej strony.