• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

pracodawca

Czym jest Work Site Massage i jakie są tego wartości?

Work Site Massage to masaże, jakie są proponowane firmom i przedsiębiorstwom podczas pracy. Pracowanie 8 godzin dziennie (w wypadku niektórych zawodów nawet więcej) nieraz jest stresujące i sprawia, iż jesteśmy przemęczeni. To rzecz jasna negatywnie wpływa na naszą skuteczność i wydajność w pracy.

Jak wygląda kwestia ryzyka w firmie? Jakiego typu regulacje są istotne?

Ocena zagrożenia zawodowego powinna stanowić podstawę profilaktyczną dbania o zdrowie pracowników w firmie. Od rzetelności takiej oceny jest zależna skuteczność obowiązującej w zakładzie pracy polityki bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Przez to możemy mówić o skutecznym zarządzaniu bhp.

Należy się ciągle szkolić!

Człowiek, który ma poważne problemy ze znalezieniem pracy: chodzi przede wszystkim o pracę typowo fizyczną, powinien zwrócić uwagę na to, że bądź co bądź jego CV jest ważne, we wszystkich przypadkach jest brane pod uwagę. Nigdy szukający pracy fizycznej nie mogą myśleć, iż dla pracodawcy liczą się wyłącznie ich ręce oraz chęci do pracowania!

Aktualna sytuacja na rynku pracy – bez szkoleń cyklicznych nie da rady

Dzisiejsza sytuacja na naszym rynku pracy nie jest zbyt pozytywna. Każdy, kto chciałby mieć szansę na utrzymanie zatrudnienia lub znalezienie lepiej płatnej pracy musi regularnie się szkolić. Obecnie na rynku działa mnóstwo firm szkoleniowych, które zajmują się organizacją rozmaitych szkoleń. W efekcie każdy zainteresowany może znaleźć szkolenie dla siebie doskonałe.

Polecamy zadbać o pracowników we własnej korporacji

Są na świecie mocno różni przedsiębiorcy, szefowie. Niektórzy niestety najzupełniej nie dbają o swoich pracowników, lecz na szczęście często jest w tym temacie po ludzku. I niech wreszcie pracodawcy w naszym kraju wiedzą, że jeśli będą dbali o personel, to w żadnym razie nie stracą chociażby złotówki. W końcu usatysfakcjonowany pracownik efektywniej wykonuje własną pracę, a oprócz tego przyjaźniej zwykli podchodzić do ludzi. Wiadoma sprawa: poziom obsługi klienta w Polsce jest stosunkowo kiepski, chociaż na Sycylii jest o wiele gorzej, a więc to jakieś tam pocieszenie, zapewne raczej marne.