• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

plakat

Co będzie najbardziej skuteczne w promocji naszej usługi? Billboard czy telebim? O czym warto wiedzieć?

Dużo osób ma dylemat, bo zastanawia się, co jest lepsze, czy billboard, a może telebim? W rzeczywistości na to pytanie nie istnieje jedna odpowiedź, wszystko jest zależne od naszych potrzeb. Najlepiej więc przez wybraniem jednej z opcji odpowiedzieć sobie na kilka pytań, czyli przede wszystkim jakim budżetem dysponujemy, gdzie planujemy umieścić reklamę i do kogo planujemy trafić?

Reklama na dużym ekranie – poznaj istotne fakty na ten temat

Obecnie promocja jest fundamentem działania jakiejkolwiek firmy. Prawidłowo przewidziana reklama to zapewniony sukces jakiejkolwiek jednostki. Reklama na telebimie, to aktywne i masowe dotarcie z informacją do ewentualnych klientów, wyjątkowo atrakcyjna i nowoczesna technika prezentacji, podwyższenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub artykułu, oraz możliwość aktualizacji wiadomości w czasie trwania kampanii.

Jakiego typu zalety posiada reklama outodoorowa? Dlaczego korzystnie inwestować w taką typ reklamy? W jakim miejscu ją lokować?

Bardzo duży zasięg oraz masowość to na pewno najbardziej znaczne atuty reklamy zewnętrznej. Outdoor jest w stanie być kierowany równolegle do właściwych grup odbiorców, najlepiej zaś taka forma reklamy pasuje w ośrodkach miejskich. Najbardziej znaczną grupą odbiorców takich kampanii są ludzie mobilni i aktywni, jacy sporą część swojego życia spędzają na przemieszczaniu się z jednego do kolejnego miejsca. Outdoor więc staje się dzięki temu bardzo skuteczny, bo kontakt z reklamą outdoorową mają bez przerwy.

Żeby efektywnie i z temperamentem reklamować się w wielkim mieście, trzeba wyszukać agencję, która proponuje reklamę na telebimach albo billboardach

Teraz bez reklamy praktycznie nie da się działać. Zwłaszcza przedsiębiorstwa, które przed tygodniem zaczęły swoją działalność, muszą zadbać o rozgłos, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Z kolei zarządcy zakładów działających na rynku już przynajmniej kilkanaście lat mają ugruntowaną pozycję, ale ten fakt nie zwalnia ich z obowiązku wpisywania w Google np. hasła billboardy Radom i wydawania środków finansowych na reklamę. Tak naprawdę jedynie nieliczne instytucje są w stanie rewelacyjnie prosperować bez reklamy.

Internet – uczmy się go wykorzystywać!

Internet – korzystamy współcześnie z niego wszyscy. Jest dla nas codziennością. Umie być on znakomitym narzędziem, które pomoże nam w niezrównanie wielu kwestiach, ale jednocześnie niestety potrafi być również zagrożeniem. Ważne jest zatem, aby potrafić z niego dobrze korzystać. Przede wszystkim Internet może być nieodpowiedni dla osób, jakie są jeszcze bardzo niedoświadczone i ufne – a zatem dla dzieci i nastolatków. Obowiązkowo musimy w związku z tym kontrolować, jakim sposobem nasze maluchy korzystają z Internetu. Interesować się, z jakimi ludźmi się kontaktują, z kim prowadzą pogawędki, na jakie serwisy wchodzą, czy nie mają niepewnych wirtualnych znajomych oraz czy nie robią nieuczciwych transakcji.