• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

pensjonaty

W jaki sposób zarządcy obiektów hotelowych rozszerzają istniejącą ofertę, aby przyciągnąć jak najwięcej gości

Jeśli udajemy się w podróż do sąsiedniego miasta albo po prostu na drugi skraj kraju, to w trakcie podróży samochodem mijamy dużo billboardów. Reklama zewnętrzna pozostaje nadal jedną z bardziej efektywnych metod promocji, a na wspomnianych billboardach reklamują się obecnie chyba wszyscy: i przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, i galerie handlowe, i lokale gastronomiczne.

Zaśnij spokojnie, czyli w jaki sposób odnaleźć komfortowy hotel podczas dni wolnych

Wymarzone wakacje muszą kojarzyć się z niezakłóconym spokojem. Z tego powodu szczególny nacisk trzeba położyć na wybór odpowiedniego hotelu, hostelu bądź pensjonatu. Od tego, jaki nocleg wybierzemy, w dużej mierze będzie zależał nasze wakacje. Na co musimy szczególnie uważać?

Atrakcje Dolnego Śląska

Wbrew pozorom sporty zimowe możemy praktykować (jeśli o nasz kraj chodzi) nie tylko w Zakopanem, w Szczyrku czy w Wiśle (zwłaszcza ta ostania miejscowość jest popularna przez nasze sukcesy w skokach narciarskich). Sporty te warto uprawiać także w innych, nie mniej atrakcyjnych lokalizacjach, jakich zazwyczaj nie bierzemy pod uwagę kiedy planujemy zimowy wypad na stok.