• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jak wybrać dobry salon urody?

Wspaniała kosmetyczka, profesjonalny gabinet kosmetyczny – w jaki sposób odszukać taką osobę i takie miejsce? W gabinecie urody liczymy nie tylko na odpowiednie zabiegi, przeprowadzone przez wykwalifikowaną kosmetyczkę, lecz również na relaks i pewność, że wizyta nie zaszkodzi lecz pomoże. Jak wybrać najlepszy salon kosmetyczny?

masaż

Źródło: flickr.com

Przy okazji pierwszej wizyty dobrze jest zwrócić uwagę na zasady higieny, dezynfekcji i wyposażenie salonu. Ładne, czyste wnętrze powinno sprawić, iż poczujemy przyjazny klimat. Profesjonalne salony piękności wyróżnia najwyższa jakość obsługi klienta, ale również właściwe wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Czytaj więcej na ten temat: .

Na pierwszym planie znajdują się fotele elektryczne kosmetyczne. Idealnie, gdy właściciel salonu decydując się na ten element wyposażenia stawia na fotel z funkcjonalnym, hydraulicznym podnoszeniem i opuszczaniem. W sprzedaży znajdziemy meble uniwersalne jak i przystosowane specjalnie do wykonywania określonych zabiegów.

Jeżeli przedstawiany temat Cię zainteresował, sprawdź szybko ten świetny link (http://www.gaster-sol.pl/pl/grupy-towarowe/uzdatnianie-wody) – przeczytasz tam wiele użytecznych informacji.

Profesjonalny fotel wyposażony jest w wyjmowane podłokietniki, bez trudności zmywalne poszycie a także pałąk na zamocowanie jednorazowego prześcieradła lub ceraty.

Szczególnie przydatne okazują się też kuwety, gdzie trzyma się wykorzystywany w chwili zabiegu sprzęt. Zakup fotela powinien być podyktowany w głównej mierze jego funkcjonalnością, lecz nie bez znaczenia jest również wygląd zewnętrzny – idealnie gdy pasuje do tylu pomieszczenia. Dużo więcej na stronie: Cosmed 24.

Sprawdźmy kompetencje, albowiem nie każde złoto co się świeci, jak mówi nam znane powiedzenie. Ładna strona internetowa o niczym nie świadczy. Istotnym kryterium jest kierunkowe wykształcenie, certyfikaty, i doświadczenie zawodowe.

Salon kosmetyczny hair & nail concept

Autor: hair & nail concept
Źródło: hair & nail concept

Kto pyta nie błądzi. Najlepszym źródłem informacji są inne klientki salonu. Warto zasięgnąć porad koleżanek, czy znają dobry gabinet lub posiadają dobre doświadczenia z kosmetyczką, do której mamy zamiar się wybrać. Opinie znaleźć można również w sieci. Kobiety bardzo chętnie udzielają informacji na ten temat. Dobrym pomysłem jest także szukanie wiadomości na tematycznych forach internetowych, dużych portalach lub serwisach poświęconych urodzie.