• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Tworzenie stron internetowych – informator

Zanim przystąpisz do nauki czegokolwiek innego niż HTML a także CSS musisz umieć się nimi posługiwać. Umiejąc oba te języki dość dobrze możesz już bez problemu kreować mało zawiłe strony www.

Radziłbym nabrać trochę biegłości, skończyć 2 bądź 3 strony użytkując wyłącznie HTML oraz CSS.
Teraz czas uczynić następny krok. Polecam w tym momencie rozpoczęcie zabawy z PHP. To technologie dające olbrzymie możliwości. Niektórzy twierdzą, iż jest stare jak też są nowocześniejsze rozwiązania takie jak przykładowo JavaScript. Naturalnie mają racje. PHP jest dość starym językiem skryptowym jednak jest w dalszym ciągu polepszany a także udoskonalany! Osobiście wszelakie strony www jakie robię są konstruowane na bazie PHP więc naprawdę polecam następnie zająć się owym językiem. Bez wątpienia JavaScript też jest bardzo dobrą techniką i nie raz niebezużyteczną bo posiada możliwości jakich nie daje nam PHP. Na dobrą sprawę obydwie te technologie są niezwykle korzystne jeśli idzie o tworzenie stron internetowych oraz zdolność ich wykorzystywania z całą pewnością się przyda.
złom

Autor: That Hartford Guy
Źródło: http://www.flickr.com
tworzenie stron internetowych

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym etapem będzie użycie baz danych. Są one niezbędne przy tworzeniu dużych projektów tj. sklepy online, poradniki takie jak ten, albo portale społecznościowe -projektowanie stron internetowych.

Mają różne zastosowania.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany materiał, to bez ociągania kliknij ten link – to bardzo użyteczna strona (https://ortodoncjacyfrowa.com.pl/leczenie-dzieci/), która opisuje pokrewną tematykę.

Służą do gromadzenia treść postów na forach, wiadomych użytkowników oraz haseł, informacji o zamówieniach i artykułach w sklepach online jak też wiele, wiele innych. Krótko mówiąc bazy danych są niezbędne dla dużych projektów ale również małych stron typu CMS (takich w jakich użytkownik może swobodnie obrabiać treść swojej strony).