• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jesteś pracodawcą? Musisz właściwie zadbać o wygodę Twoich pracowników!

Jeśli jesteś pracodawcą, niewątpliwie doskonale już wiesz, że zadowolony pracownik zazwyczaj pracuje o wiele efektywniej niż pracownik, któremu stale towarzyszy jakaś frustracja. Przykładowo osoby, które właśnie wróciły z urlopu zwykle mają o wiele więcej energii do pracy, wykonują swoje obowiązki o wiele szybciej i pracują o wiele sprawniej.

Jak odpowiednio zadbać o pracownika?
fotele biurowe

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
fotele biurowe

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli więc chcesz, żeby Twoi pracownicy wykonywali swoje obowiązki tak jak powinni, musisz właściwie zadbać o komfort ich pracy. Oczywiście nie mówię tu o ciągłych urlopach – choć pewnie Twoi pracownicy nie mieliby nic przeciwko temu – jednak na wygodę pracy składa się mnóstwo małych, pozornie nieistotnych rzeczy. Na przykład fotele biurowe – czy kiedyś zastanawiałeś się nad taką rzeczą? Najprawdopodobniej nie. Tymczasem jeżeli Twoi pracownicy przesiadują całymi dniami przy komputerach, wygoda fotela, na którym siedzą, jest właściwie kluczowa dla ich dobrego samopoczucia. Dlatego właśnie powinieneś wybierać fotele biurowe posiadające odpowiednie atesty. Jeżeli takie kupisz dla swoich pracowników, bez wątpliwości będą w stanie to odpowiednio docenić – biurowe fotele.
Elastyczne grafiki urlopów – skocz na abi meble.

Jeżeli chcesz, aby Twoi pracownicy uznawali, że jesteś najlepszym pracodawcą pod słońcem, wtedy z pewnością powinieneś wprowadzać elastyczny grafik urlopów. Dzisiaj sporo osób uzależnia swoje plany wakacyjne od wszelkiego rodzaju okazji na bilety lotnicze lub inne, zatem sztywny grafik urlopów zaplanowany na wiele miesięcy wcześniej z pewnością się nie sprawdzi. Jeśli pozwolisz swoim pracownikom wykorzystać wolne dni praktycznie dowolnie – oczywiście w pewnych granicach rozsądku, zdecydowanie bardzo to zawsze docenią.