• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Obecnie niezbędne są konkretne projekty i wybitni specjaliści

Dzisiaj nie za bardzo liczą się średnie projekty, identycznie jak nie ma miejsca dla fachowców, którzy umieją „trochę tego i trochę tamtego”. Tak rzeczywiście najbardziej istotne są projekty ambitne, nowatorskie albo choćby solidne, a również ludzie, którzy potrafią zarządzać takimi projektami. To jest dopiero zdolność, ażeby połączyć te dwie sfery, najlepszych narzędzi i odpowiednich ludzi na właściwych miejscach. To zdecydowanie zapewnia najlepsze rezultaty.

szkolenie

Autor: Sarvodaya Shramadana Movement
Jak to w sumie zdobyć? Nie ma na to łatwej recepty, bo rzadko przychodzą na świat ludzie o niezwykłych umiejętnościach.

Interesujący wpis? Jeżeli tak myślisz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie dobry pit 2018, którą tu znajdziesz, również jest coś ciekawego!

Nic jednakże straconego, bo nie każdy musi być od razu genialnym człowiekiem, najważniejsze są różne szkolenia, które prowadzą nas do tego celu. Jeśli chodzi o zarządzanie poważnymi projektami, to najbardziej pożądane certyfikacje to prince2 egzamin i Cobit 5.

Prince 2 to zarządzanie projektami, metodyka oparta na produktach. Co istotne, stosować ją można, aby zarządzać i sterować projektami różnorodnego rodzaju i różnej wielkości. Metodyka Prince 2 została pierwszy raz opublikowana w 1996 roku, jako standardowa metoda zarządzania projektami, jakie mogą pochodzić z różnych biznesowych gałęzi.

Dzięki swojej niezawodności błyskawicznie stała się niezwykle popularna, przykładowo w Wielkiej Brytanii stała się powszechnie stosowaną metodą. Stale jednakże zyskuje duże uznanie na całym świecie. Najważniejsze w tej metodzie jest źródło, czyli PROMPT – Project Resource Organisation Management Planning Technique. To projekty informatyczne opracowane w latach siedemdziesiątych przez prywatną firmę Simpact Systems Limited. W późniejszym czasie wzbogacono tę metodykę o zarządzanie jakością.

Zainteresował Cię ten wpis? Cieszymy się. Może zechcesz także przeczytać nowe zajmujące wiadomości? Wystarczy jedynie kliknąć na łącze i już.

Na szkolenia zakończone egzaminem można się zapisać na stronie

Cobit 5, to program ceniony na całym świecie. Gwarantuje on pogląd biznesowy (end-to-end) w temacie zarządzania przedsiębiorstwem. Skupia się na przedsiębiorstwach z dziedziny technologii informacyjnych uwydatniając centralną rolę informacji i technologii w kreowaniu wartości dla przedsiębiorstw każdego typu. Cobit 5 to solidne zasady, narzędzia analityczne, praktyki i modele, jakie określają najlepsze przywództwo, znajdują się w tym również wytyczne pochodzące od ekspertów i przedsiębiorstw w temacie zarządzania informacją całego świata.

Cobit 5 gwarantuje najistotniejsze wytyczne dla personelu wykonawczego, a również dla osób, które podejmują ważne decyzje odnoszące się do korzystania z technologii. Program wspomaga liderów wielu firm, by zaspokoić wymagania każdego z interesariuszy w całym przedsiębiorstwie, maksymalizacje też w sposób profesjonalny wartość otrzymaną z informacji i technologii.