• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Gdy wybieramy kuriera, na jakie rzeczy zwracamy uwagę? Co jest w stanie spowodować, że zrezygnujemy z danej usługi?

Wybranie firmy kurierskiej, której powierzymy naszą przesyłkę, to nie jest wcale łatwe zadanie. Zanim przed naszym mieszkaniem pojawi się kurierska furgonetka, najlepiej się upewnić, które kryteria najczęściej decydują w zakresie udanej współpracy i satysfakcji ze świadczonych usług.

Co tak naprawdę decyduje o wyborze kuriera? Przede wszystkim dwa czynniki, jak cena jak również czas realizacji. To w sumie dość logiczne, bo każdy klient chciałby, ażeby przesyłka dotarła do celu natychmiast, a i jeszcze najlepiej, jakby nic nie kosztowało. Oczywiście to nierealne, więc trzeba wybierać takie usługi kurierskie, które rzeczywiście będą najbliższe tego ideału. Równie ważna dla klientów jest niezawodność takich usług.

kurier

Autor: Gideon Tsang

Z pewnością więc o wiele łatwiej o spokojny sen, jak mamy pewność, iż przesyłka trafi na 100% do adresata. To są najważniejsze czynniki, na podstawie jakich wybieramy kuriera. Jak natomiast kurier może nam się narazić? Pośród błędów najczęściej popełnianych przez kurierów wymienia się uszkodzenie lub zgubienie przesyłki – poznaj bliżej firmę Patron Service. To nic dziwnego, szczególnie jak zagubione zostają cenne rzeczy. Identycznie surowo oceniamy zbytnio długie terminy realizowania usługi, a to nic dziwnego, bo kto lubi zbyt długo oczekiwać na prezenty? Także źle odbierane są niedogodności związane z nieudanymi próbami dodzwonienia się do biura firmy kurierskiej. To z pewnością ważne, kiedy zaczynają się kłopoty. W takim wypadku nic tak nie uspokaja, jak szybki kontakt oraz miła ale też kompetentna osoba, po drugiej stronie, która potrafi sprawnie rozwiązać wszelkie problemy.

A jak już dojdzie do jakiejś katastrofy, na przykład, gdy nasza przesyłka kurierska zaginie i nie uda się jej odnaleźć, to czy jest to jedyny powód, by zrezygnować ze współpracy z firmą kurierską? Jak widać na podstawie różnego rodzaju badań, najważniejszą przyczyną zrezygnowania z usług jest często to samo, i nie powinno być tutaj zaskoczenia – kliknij tutaj. Najważniejsze grzechy to niedotrzymanie terminu lub uszkodzenie lub zgubienie naszej ważnej przesyłki. Faktycznie, nic w tym dziwnego, iż ciężko mieć zaufanie do przewoźnika, jaki zgubi naszą przesyłkę. Boimy się, iż to zdarzy się jeszcze raz, dlatego też dla pewności i spokoju wybieramy kogoś innego.