• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Gdy wybieramy kuriera, na jakie rzeczy zwracamy uwagę? Co jest w stanie spowodować, że zrezygnujemy z danej usługi?

Wybranie firmy kurierskiej, której powierzymy naszą przesyłkę, to nie jest wcale łatwe zadanie. Zanim przed naszym mieszkaniem pojawi się kurierska furgonetka, najlepiej się upewnić, które kryteria najczęściej decydują w zakresie udanej współpracy i satysfakcji ze świadczonych usług.

Co tak naprawdę decyduje o wyborze kuriera? Przede wszystkim dwa czynniki, jak cena jak również czas realizacji. To w sumie dość logiczne, bo każdy klient chciałby, ażeby przesyłka dotarła do celu natychmiast, a i jeszcze najlepiej, jakby nic nie kosztowało. Oczywiście to nierealne, więc trzeba wybierać takie usługi tekstylne TRITEX – (drukowanie na tkaninach) kurierskie, które rzeczywiście będą najbliższe tego ideału. Równie ważna dla klientów jest niezawodność takich usług.

kurier

Autor: Gideon Tsang

Z pewnością więc o wiele łatwiej o spokojny sen, jak mamy pewność, iż przesyłka trafi na 100% do adresata. To są najważniejsze czynniki, na podstawie jakich wybieramy kuriera. Jak natomiast kurier może nam się narazić? Pośród błędów najczęściej popełnianych przez kurierów wymienia się uszkodzenie lub zgubienie przesyłki – poznaj bliżej firmę Patron Service. To nic dziwnego, szczególnie jak zagubione zostają cenne rzeczy. Identycznie surowo oceniamy zbytnio długie terminy realizowania usługi, a to nic dziwnego, bo kto lubi zbyt długo oczekiwać na prezenty? Także źle odbierane są niedogodności związane z nieudanymi próbami dodzwonienia się do biura firmy kurierskiej. To z pewnością ważne, kiedy zaczynają się kłopoty. W takim wypadku nic tak nie uspokaja, jak szybki kontakt (polecamy notabene pstryczki) oraz miła ale też kompetentna osoba, po drugiej stronie, która potrafi sprawnie rozwiązać wszelkie problemy.

A jak już dojdzie do jakiejś katastrofy, na przykład, gdy nasza przesyłka kurierska zaginie i nie uda się jej odnaleźć, to czy jest to jedyny powód, by zrezygnować ze współpracy z firmą kurierską? Jak widać na podstawie różnego rodzaju badań, najważniejszą przyczyną zrezygnowania z usług jest często to samo, i nie powinno być tutaj zaskoczenia – kliknij tutaj. Najważniejsze grzechy to niedotrzymanie terminu lub uszkodzenie lub zgubienie naszej ważnej przesyłki. Faktycznie, nic w tym dziwnego, iż ciężko mieć zaufanie do przewoźnika, jaki zgubi naszą przesyłkę. Boimy się, iż to zdarzy się jeszcze raz, dlatego też dla pewności i spokoju wybieramy kogoś innego.