• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Wakacje w kamperze czyli nowoczesne podróżowanie

Podróżowanie bez wcześniejszego rezerwowania zakwaterowania, bez nudnego podążania utartymi ścieżkami, możliwość obcowania z naturą według własnego planu, a do tego podróż w komfortowych warunkach.

Brzmi jak coś niemożliwego? Wręcz przeciwnie.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com

Ten niepozorny luksus na kółkach, jak mawiają o kamperze podróżnicy, sprawi, że wszyscy poczują się w nim komfortowo – Znajdują się w nim niezliczone udogodnienia. W kąciku kuchennym jest lodówka, kuchenka turystyczna oraz kempingowy stolik i krzesła. W części głównej znajdują się wygodne miejsca do spania. Ich ilość jest uzależniona od gabarytów kampera ale przeważnie jest w nim miejsce dla 5-7 osób. Niewątpliwą zaletą jest to, że wyposażony jest także w łazienkę przez co przerwa na toaletę czy wzięcie relaksującego prysznica nie jest wcale problemem. Praktycznie wszystkie kampery umożliwiają przemieszczanie się nimi zarówno latem jak i zimą gdyż w swoim wyposażeniu posiadają klimatyzację.

Jeśli ten wpis Cię zaciekawił, to również ta polecana strona (https://zabudowy-samochodowe.pl/meble-warsztatowe/) będzie dla Ciebie nie mniej wciągająca więc wejdź na nią.

Pojemny schowek zmieści wszystkie niezbędne rzeczy. Aby dodatkowo wykorzystać przestrzeń, na dachu lub na klapie bagażnika przymocowane są wsporniki do transportu (przyczepki producent) nart i rowerów.

Pomyśleć można, że na takie komfortowe podróżowanie niewielu stać. Jednak koszty wynajmu są nie wysokie w porównaniu do wyjazdów z biurami podróży. Jeśli chodzi o szybki wynajem kamperów Warszawa czy inne duże miasta, z powodu konkurencji, mogą zaoferować niższe ceny. Wypożyczalnie prześcigają się w wymyślaniu promocji, na czym zyskują klienci.

Trzeba dodać, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B i nie trzeba się martwić polisą ubezpieczeniową czy badaniami technicznymi.
Jeśli planujecie niezapomniany wyjazd w luksusowych warunkach, z możliwością oglądania najpiękniejszych zakątków Europy, rozważcie wynajęcie kampera .