• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Wakacje w kamperze czyli nowoczesne podróżowanie

Podróżowanie bez wcześniejszego rezerwowania zakwaterowania, bez nudnego podążania utartymi ścieżkami, możliwość obcowania z naturą według własnego planu, a do tego podróż w komfortowych warunkach.

Brzmi jak coś niemożliwego? Wręcz przeciwnie.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com

Ten niepozorny luksus na kółkach, jak mawiają o kamperze podróżnicy, sprawi, że wszyscy poczują się w nim komfortowo – Znajdują się w nim niezliczone udogodnienia. W kąciku kuchennym jest lodówka, kuchenka turystyczna oraz kempingowy stolik i krzesła. W części głównej znajdują się wygodne miejsca do spania. Ich ilość jest uzależniona od gabarytów kampera ale przeważnie jest w nim miejsce dla 5-7 osób. Niewątpliwą zaletą jest to, że wyposażony jest także w łazienkę przez co przerwa na toaletę czy wzięcie relaksującego prysznica nie jest wcale problemem. Praktycznie wszystkie kampery umożliwiają przemieszczanie się nimi zarówno latem jak i zimą gdyż w swoim wyposażeniu posiadają klimatyzację. Pojemny schowek zmieści wszystkie niezbędne rzeczy. Aby dodatkowo wykorzystać przestrzeń, na dachu lub na klapie bagażnika przymocowane są wsporniki do transportu nart i rowerów.
Pomyśleć można, że na takie komfortowe podróżowanie niewielu stać. Jednak koszty wynajmu są nie wysokie w porównaniu do wyjazdów z biurami podróży. Jeśli chodzi o szybki wynajem kamperów Warszawa czy inne duże miasta, z powodu konkurencji, mogą zaoferować niższe ceny. Wypożyczalnie prześcigają się w wymyślaniu promocji, na czym zyskują klienci.

Trzeba dodać, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy kategorii B i nie trzeba się martwić polisą ubezpieczeniową czy badaniami technicznymi.
Jeśli planujecie niezapomniany wyjazd w luksusowych warunkach, z możliwością oglądania najpiękniejszych zakątków Europy, rozważcie wynajęcie kampera .