• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Sprzedaż atrakcyjnych mieszkań w największych miejscowościach w Polsce

Biuro nieruchomości poleca tanie mieszkania w Łodzi oraz szeregówki w Łodzi. Biuro wykonuje nowoczesne wielofunkcyjne jak ii mieszkaniowe przedsięwzięcia inwestorskie z zakresu zrównoważonego rozwoju. Spółka posiada swoje oddziały w Łodzi i Poznaniu. Biuro oferuje mieszkania znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach lub w centrach miast. Biuro pracuje tak, aby każdy projekt był wizytówką przedsiębiorstwa oraz wyróżniał się ciekawą architekturą, użytecznością oraz wysoką jakością w każdym detalu.

Budynek mieszkalny

Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
W procesie inwestorskim firma dba o stylowy wygląd bryły, dobry standard wykończenia oraz funkcjonalność wnętrz tak, by zapewnić mieszkańcom i użytkownikom atrakcyjne miejsce do życia oraz pracy.Wpisując w Google frazę ,,nowe mieszkania łódź” na pewno pojawi się wiele stron internetowych. Warto mieć jednak uczciwego dewelopera. Nowe mieszkania w Łodzi budowane przez naszą firmę to gwarancja bezpieczeństwa. Lokalizacja inwestycji zapewnia potencjalnym mieszkańcom prosty i szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury handlowej oraz komunikacji miejskiej, nieopodal znajdują się też wyższe uczelnie.

Podstawową zaletą realizowanego obiektu jest nowoczesna architektura i jakość wykonania, a także dokładnie zaprojektowane części wspólne i teren w okół. Funkcjonalny podział przestrzeni oraz balkony przylegające do mieszkań wyróżniają tenże projekt pośród innych budynków w okolicy. W ofercie znajduje się również wykończenie mieszkań pod klucz w niskiej cenie. Nowe osiedle jest ogrodzone oraz warte przeczytania posiada całodobowy monitoring. Wejście przez lobby ma miejsce za pomocą czytnika linii papilarnych. Do wykończenia osiedla użyto najwyższej jakości materiałów – piaskowca, drewna oraz http://www.hwlegal.pl/ szkła. Jeżeli podobają Ci się szeregówki Poznań będzie idealnym miejscem na kupno domu w województwie wielkopolskim – (MIKOS-INVEST).

nowe mieszkanie

Autor: Gwydion M. Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne, nowe domy szeregowe, położone są na ogrodzonej działce, w spokojnej okolicy, wśród nowych domków jednorodzinnych. Działka widokowa, położona jest w okolicy parku. Duże, wygodne domy w stanie deweloperskim posiadają powierzchnię użytkową około 200m2. (Deweloperzy w Warszawie) Dodatkowo przy domu jest garaż oraz balkony. Na parterze domu jest: gabinet, pokój dzienny z kominkiem, aneks kuchenny z jadalnią, hol, spiżarka. Góra zaadoptowane jest na: cztery sypialnie, przestrzenną garderobę oraz 3x łazienki oraz hol. Prezentowana nieruchomość to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard, lubią nowoczesny styl, a jednocześnie nie chcą pochłaniać swojego czasu w budowę domu.