• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Przyjdź się na kurs organizatora imprez

Ongiś na każdym weselu, każdych dyskotekach i innych zabawach tanecznych, wszędobylskość wodzireja, to jest „kierownika” imprezy była niezastąpiona.
Dziś, omal pół wieku po PRL-u, zawód wodzireja odszedł w zapomnienie.

kurs organizacji imprez

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl

naklejki

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com
Przyczyn, jakie wpłynęły o jego zaniknięciu jest mnóstwo. Prawdopodobnie najważniejszym było pojawienie się komputerów w popularnym użytkowaniu na dyskotekach. Lecz wciąż, w pewnym sensie zawód ten przetrwał. W naszym ośrodku gdzie przeprowadzamy szkolenia oferujemy od nie długiego czasu kurs organizacji imprez, czyli właśnie kurs dla aktualnych wodzirejów. Jego obowiązki przez wiele lat uległy modyfikacjom, by dziś przejął on chlubne stanowisko organizatora imprezy. To oznacza, że nie jedynie prowadzi dyskotekę, lecz nadto zajmuje się organizacją takowego wydarzenia. Co więcej „event manager” może zajmować się organizowaniem wydarzeń kulturalnych, przykładowo festynów, konkursów talentów czy też festiwali. Aby otrzymać pozwolenie na organizowanie większych imprez, starczy ukończyć dodatkowy kurs dla organizatorów imprez zbiorowych, oraz wedle uznania przepracować 50 godzin na wyjątkowo organizowanym przez nasz ośrodek wyjeździe na Orange Music Festiwal. Jeżeli chciałbyś dostać się na kurs event manager starczy, że po prostu przyniesiesz swe zgłoszenie, jakie można pobrać z naszej witryny internetowej. Wypełnienie zgłoszenia nie powinno sprawiać kłopotów, ponieważ starczą nam twoje dane osobowe, nie pragniemy wiedzieć jakie posiadasz wykształcenie. Cały kurs trwa dwa miesiące, po 4 godziny dziennie. materiał dydaktyczny złożony jest z 80 godzin nauk teoretycznych oraz osiemdziesięciu godzin praktyk w kilku miejscowych klubach.

Na liście także cztery wyjazdy do największych klubów w naszym kraju, m.in.

Zachęcamy – naciśnij tutaj pomoc drogowa autostrada a4 i przeloguj się na kolejną naszą stronę. Na niej oczekują na Ciebie świeże oraz interesujące wiadomości.

do Spiżu w Katowicach!

Jeżeli chcesz zajmować chlubne stanowisko nowoczesnego wodzireja i organizować imprezy od początku do końca nasz kurs jest dla ciebie. Nie czekaj, aż nie będzie miejsca dla ciebie, ale jak najszybciej zgłoś się do naszego zakładu szkoleń, więcej informacji na jego temat uzyskasz na stronie: .