Pinsy - interesująca pamiątka i idealny sposób na promocję!

Barwne przypinki do ubrań to doskonały pomysł dla właścicieli firm, którzy chcą zamówić dla swoich podwładnych niewielki gadżet. Mały znaczek wpięty w klapę marynarki lub kieszeń koszuli|Nieduża plakietka umieszczona w klapie marynarki lub kieszeni koszuli będzie nie tylko miłym akcentem, który zrobi dobre wrażenie na klientach i partnerach danej spółki, ale także wpłynie na sposób jej postrzegania przez samych pracowników.

Znak firmy w formie niewielkiej przypinki może się również okazać wdzięcznym podarunkiem dla samych klientów. Typowe gadżety firmowe, takie jak zapalniczki, smycze, kubeczki czy t-shirty często później lądują zapomniane w szufladach i zbierają kurz. Zdarza się również tak, że ludzie od razu pozbywają się niechcianych gadżetów reklamowych, które przyjęli tylko z grzeczności. [
strona główna
Autor: Enterprise Minnesota
Źródło: http://www.flickr.com
Nieduża, profesjonalnie wykonana przypinka, która na dodatek będzie zachwycała interesującym designem na pewno nie podzieli losu kiczowatego t-shirtu, taniego długopisu czy kolejnej smyczy. Klient zadowolony z usług przedsiębiorstwa i mile zaskoczony formą upominku być może przypnie plakietkę do swego plecaka, robiąc w ten sposób najlepszą reklamę propnowanych usług lub (zobacz www.praca.egospodarka.pl) wyrobów. Pinsy są również rewelacyjnym pomysłem dla instytucji zarządczych miast, miasteczek, rejonów geograficznych lub (rozwinięcie tematu więcej info) atrakcji turystycznych. W budżetach samorządów zawsze znajduje się pewna pula pieniędzy przeznaczona na popularyzację danego miejsca. Tymczasem jedną z bardziej skutecznych metod promocji jakiegokolwiek przedmiotu jest oczywiście ofiarowanie symbolicznego, ale zapadającego w pamięć prezentu. Przypinka doskonale spełnia te warunki.Każda osoba odwiedzająca dane miejsce z przyjemnością przywiezie do domu pamiątkę w postaci przypinki z herbem miasta lub ze zdjęciem charakterystycznej budowli miejskiej. Entuzjaści wycieczek często zbierają przypinki z odwiedzonych miejsc i umieszczają je na plecakach czy torbach, by móc pochwalić się przebytymi trasami. Instytucjom, które chciałyby zamówić pinsy (zobacz - najwyższa jakość) producent może zaoferować wiele różnych typów: metalowe, zalewane żywicą lub akrylem, tłoczone.