• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jakie są lokalizacje na konferencję w krakowie i jakie usługi dodatkowe proponują?

http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-krakow Szukasz lokum na konferencję? Nie możesz znaleźć właściwego miejsca? Zdaj się na profesjonalne centra udostępniające lokum na tego typu wydarzenia. Wybór jest bogaty, więc jest w czym przebierać!W branży konferencje kraków nie brak jest wysokiej jakości miejsc. Nie zabraknie zatem nowatorskich hoteli położonych w komfortowej lokalizacji, bo w samym centrum Krakowa, niemal u podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Taki hotel przez wzgląd swoje korzystne położenie ma niemal z każdego miejsca niesamowity widok zarówno na Wawel i Stare Miasto. Sporo hoteli przygotowujących konferencje kraków to połączenie tradycji z nowoczesnością. Hotele mają kilkadziesiąt pokoi, restauracje i sale konferencyjne .

Szkolenia i konferencje

Autor: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Źródło: http://www.flickr.com

Innymi przykładowymi uznanymi miejscami są hotele, które są oryginalnie zaaranżowanymi obiektami, zlokalizowanymi w Śródmieściu nad Wisłą, w pobliżu dzielnicy żydowskiej Kazimierz i w małej odległości od Starego Miasta. Niejeden taki hotel ma centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 1550 m2 – Czytaj dalej o konferencjach w Krakowie. Na taką objętość składają się: sala konferencyjna 450m2 dla 500 osób w układzie teatralnym (którą podzielić można na sześć niezależnych sal konferencyjnych połączonych z kolei w kilkanaście kombinacji o powierzchni od 42 do 215m2, mieszczących nawet od 45 do 220 osób w układzie teatralnym), taras z objętością wystawienniczą do kilkudziesięciu stoisk lub bankietowa z parkietem i pubem dla kilkuset osób, foyer z rejestracją uczestników oraz restauracja dla kilkuset osób. Dużo hoteli ma ponadto salę konferencyjną dla kilkuset ludzi w układzie teatralnym (którą to dzielić można na dwie autonomiczne sale). Najpopularniejsze hotele mają również Business Room dla spotkań do kilkudziesięciu ludzi przy wspólnym stole. Dzięki powyższym pomysłom centra konferencyjne sprawdzają się jako sale plenarne na konferencje, powierzchnia wystawiennicza z zabudowaniami dla kilkuset stoisk, lub powierzchnia bankietowa z lokalizacją do tańca. Najpopularniejsze hotele dysponują miejscami parkingowymi w garażu dla kilkudziesięciu aut i autokarów. Najnowocześniejsze hotele to miejsca w pełni klimatyzowane, zaopatrzone w dostęp do internetu WiFi i LAN. W dodatku w hotelowym lobby do wykorzystania przez użytkowników pozostaje kącik internetowy, bankomat, sklepik z pamiątkami i prasą, a także sklepik ze słodyczami. Wyróżnić można trzy rodzaje pokoi: Standard, Business Class i Suite, które stanowią bazę noclegową kilkuset pokoi dla połączonej liczby nawet do 500 ludzi. Dodatkowe ciekawostki w hotelach to basen z jacuzzi, sauną suchą i parową, SPA&Wellness, a także salon fryzjerski i gabinety medyczne. Są to argumenty do kreowania nowoczesnych scenariuszy spotkań z bogatą ofertą towarzyszącą.

Ponadto w ramach konferencje kraków hotele oferują też zwiedzanie miasta i okolic m. in. w turach, z indywidualnym przewodnikiem (np. pieszo, w elektronicznych pojazdach – melex, Cafe-Tramwajem, Wow busem). Mają też własną bazę autobusów i mini-busów. A więc hotele troszczą się nie tylko o wystawne przyjęcie gości w hotelu, ale również o logistykę i realizację wygodnego i bezpiecznego transportu.