• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jakie zalety mają tradycyjne billboardy, czym cechują się współczesne telebimy ledowe.

Różnego rodzaju tablice i billboardy zaliczane są do najbardziej skutecznych form reklamy. Będzie to wynikać przede wszystkim z ich położenia. O ile zwykłe ulotki można wyrzucić bez patrzenia, w czasie spotów w telewizji pójść na herbatę, to ogromnego billboardu stojącego przy drodze, którą jeździ się codziennie nie zauważyć się nie da.

Następnym

billboard

Autor: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

czynnikiem który przemawia za skutecznością billboardów będzie ich prosty, łatwy do uchwycenia przekaz. Nawet największe billboardy nie zawierają najczęściej dużej ilości treści, z reguły będzie to króciutkie hasło i jakiś rysunek lub zdjęcie.

Sprawdź więcej detali, a poznasz podobne treści, które na pewno również Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku przeprowadzki prywatne wrocław.

Bierze się to z tego, że pomimo swojego rozmiaru najczęściej spogląda się na nie przez krótką chwilę. Kierowcy jadący przez duże skrzyżowanie nawet nie mieliby więcej czasu na to, żeby móc się wczytać w zbyt długą reklamę, dlatego też przekaz powinien być stosunkowo prosty a jednocześnie łatwy do zapamiętania. Tradycyjny billboard Kielce najczęściej stoi przy ruchliwej ulicy, przy centrum handlowym czy w innym miejscu, w których może być duża ilość ludzi, sprawdź: .Typowe billboardy mają jedną zasadniczą wadę. Do zmiany publikowanej na nich reklamy konieczna jest wizyta jakiegoś pracownika, który przyklej nowy motyw.

Dzisiaj przedstawiamy ten materiał – jeśli jest on użyteczny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tutaj. Sprawdź, może to także okaże Ci się cenne.

Dlatego też coraz większą popularnością się cieszą telebimy, jakie w porównaniu z tradycyjnymi nośnikami posiadają parę ważnych zalet. Przede wszystkim będą dawać dużo większe możliwości emisji reklam, gdyż ich emitowanie jest sterowane przed sterownik urządzenia

billboard

Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com

.

Przez to nie ma żadnych problemów, żeby nawet co kilka minut zmieniać obraz, jaki jest na nich wyświetlany. W ostatnim czasie coraz częściej urządzenia te mają możliwość zdalnego sterowania, więc nie trzeba nawet nigdzie do nich jeździć, tylko można wszystko wykonać przy pomocy internetu. Przy takich możliwościach z kilkudziesięciu czy nawet kilkuset urządzeń może powstać sieć telebimów, sterowana z jednego miejsca – po przejściu na stronę. Kolejnym ważnym plusem takich ekranów LED jest ich doskonała widoczność. Przez to, że wykorzystują one wydajne diody, to są doskonale widoczne nawet po ciemku, podczas śniegu czy deszczu.