• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Szybkie zabiegi oczyszczające skórę przed wiosną dla każdej cery. Zalecenia profesjonalnej kosmetyczki.

Kiedy nadchodzi sezon wiosenno-letni i robi się jest na tyle przyjemnie, że możemy pokazać większą powierzchnię ciała, spora ilość pań wpada w małą panikę. Ciało po zimie może być przesuszone, a twarz zmęczona niskimi temperaturami i powietrzem wysuszonym ogrzewaniem.

Trudno o jeden uniwersalny sposób na oczyszczanie (serwis www) skóry dla wszystkich typów cery, ale profesjonalna kosmetolog doradzi nam, jakie preparaty mogą być przydatne i jakie działania należy wykonać, by oczyszczanie zakończyć pożądanym skutkiem. Dobre i efektywne maski, peelingi i toniki możemy przygotować samemu w domu. Przy odrobinie dobrych chęci mocne oczyszczanie skóry na stałe zagości w naszej pielęgnacji i gorące lato nie będzie zaskoczeniem – oferta oczyszczania skóry.

zdrowa skóra

Autor: Luke Lehrfeld
Źródło: http://www.flickr.com

Zabiegi oczyszczające skórę Palomar, przeprowadzone przez kosmetyczkę w salonie kosmetycznym, gwarantują poczucie świeżości i odmiany, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić kilka z nich w domowym zaciszu. Od czego powinniśmy zacząć? Odpeelingu. Ciało możemy masować peelingiem kawowym lub cynamonowym, a posiadaczki skóry wrażliwej – peelingiem cukrowym. Wszystkie te peelingi możemy bez problemu zrobić w domowym zaciszu, a jako oleju podstawowego użyć oleju dostosowanego do wymagań naszej skóry. Na twarz należy zastosować peeling drobnoziarnisty – ten z miodu i cynamonu będzie dobry dla wszystkich cer wyłączając suchą. Cerze suchej sprzyjać będą płatki owsiane albo otręby połączone z jogurtem naturalnym i miodem. Żelowe kapsułki – rybki – mające witaminy A i E mogą być składnikiem peelingu albo mogą być zaaplikowane wraz z kremem po gruntownym oczyszczaniu.

Ważne, by zawartość kapsułki zaaplikować jako jeden kosmetyk lub jako produkt ostatni, ponieważ jeżeli nałożymy olej z kapsułki, a później krem, cera nie wchłonie cennych składników preparatów zaaplikowanych na olejek. Po wykonaniu peelingu twarzy warto zastosować tonik, który zamknie pory skóry, złagodzi zaczerwienienia i przygotuje skórę na aplikację odżywczego kosmetyku, z kolei peeling całego ciała warto spłukać chłodniejszym prysznicem, który będzie miał zbliżone działanie.

Zdarza się, że to, co proponuje nam domowa kosmetyczka to zdecydowanie za mało.

W opisywanym materiale znajdziesz bez wątpienia warte uwagi tematy, jednak kliknij także tu – ta unikalna witryna (http://www.protlumaczenia.pl/tlumacz-przysiegly-jezyka-holenderskiego-warszawa/) przedstawia podobną tematykę.

Wówczas najlepiej iść do zaprzyjaźnionego, nowoczesnego gabinetu i skonsultować stan swojej cery z kosmetologiem, a później zaplanować kilka zabiegów Palomar (śledź aktualności) zamykających naczynka lub dotleniających skórę po zimie.