• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Ekologiczne rozwiązania w twoim domu i Twojej w firmie

Automatyzacja wstępuje do każdej sfery naszego istnienia. Do niedawna nikomu nie przyszło do głowy że okaże się wykonalne mechaniczne podawanie pelletów do paleniska. Centralny pojemnik na pellet pozwala na stworzenie systemu samoczynnego rozprowadzania paliwa do mniejszych, przypaleniskowych pojemników. Kotły centralnego ogrzewania, piece kominkowe, także współczesne piece kuchenne i wkłady kominkowe na pellety, zdołamy podłączyć jednocześnie kilka urządzeń do jednego systemu.

piasek

Autor: www.freeimages.com
Źródło: www.freeimages.com

Dobrane zbiorniki umożliwiają mechaniczny załadunek paliwa bez kłopotliwego przesypywania. Podłączony z cysterny do zaworu zbiornika wąż ciśnieniowy upraszcza minimalnie załadunek i nie potrzebuje przystosowań przejazdów, progów, przejść, najczęściej utrudniających dowóz palet z workami peletów. Struktury podawania mogą być przeróżne. Można je wyposażyć się w najprostsze zbiorniki pakowane ręcznie. Jednak powoli normą stają się pojemniki ciśnieniowe, a w największym stopniu zaawansowane umożliwiają opcjonalne sposoby ładowania. Nabywając pojemnik flotator na pellet – , należy wiedzieć, gdzie będzie usytuowany. Pojemniki zdołamy umieszczać w dowolnej części domu i posesji, nie tylko w piwnicy, również na poddaszu, w budynku gospodarczym, w ogródku czy na podwórzu, zdołamy zakopać je pod gruntem. Możemy postawić w najmniej pożytecznym pomieszczeniu i miejscu, możemy go również w pełni schować. Pojemniki na pelety to zróżnicowana propozycja. Są najprostsze zbiorniki elastyczne, powieszone na metalowych, ale i drewnianych stelażach. Obok nich wyszukamy całą gamę metalowych pojemników rozmaitej średnicy, określonych do składowania peletów w środku domu jak i na zewnątrz.

Pojemniki plastikowe na piasek i sól

Autor: KINGSPAN Environmental
Źródło: http://kingspanenviro.pl

powodują, że pojemniki na piasek i sól sól kamienna są niezmiernie wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i na chwiejne okoliczności atmosferyczne. Taki pojemnik na piasek i sól nie rdzewieje, ponieważ nie zawiera żadnych części metalowych. Jest możliwość w nich składować również pozostałe środki służące do posypywania trotuarów i ulic.