• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Mniej typowe techniki promowania firm czyli w jaki sposób loterie promocyjne mogą pomóc w zwiększeniu sprzedaży.

Programy lojalnościowe to ogromnie dobry oraz funkcjonalny sposób na zainteresowanie i przyciągnięcie Klientów. Prawdopodobnie nie raz spotkaliśmy się z przeróżnymi rodzajami programów lojalnościowych. Plany lojalnościowe nie tylko pozwalają na przyciągnięcie nowych Kontrahentów, ale również na ich zatrzymanie. Atrakcyjne programy lojalnościowe sprawią, że Kontrahent chętniej będzie korzystał z usług danej firmy, a także rzadziej sięgnie do usług rywalizacji.

kupony promocyjne

Autor: Carol Pyles
Źródło: http://www.flickr.com

Niekiedy dodatkową opcją będzie przykładowo wymyślenie jakiegoś hasła reklamowego czy ciekawego opisu, i wtedy zamiast losowania członkowie komisji wybiorą najbardziej ciekawe prace. Takie loterie promocyjne przeważnie się cieszą dużym zainteresowaniem kupujących, zwłaszcza jeżeli nagrody są atrakcyjne, a do zgłoszenia nie trzeba będzie dużo zrobić.

Interesują Cię tego rodzaju wpisy? Masz chęć na to, żeby poznać kolejne? Więc kliknij, aby zobaczyć źródło wiadomości. Wszystko wyszukasz w poniższym linku.

W przypadku niektórych loterii starcza nawet pojedynczy zakup, niekiedy będzie ich potrzebne parę, ale to przeważnie nie powinno stanowić dużego problemu dla kupujących. Szczególnie jeśli towary objęte promocją i tak będą przez nich używane na co dzień. Żeby zorganizować taką loterię potrzeba spełnić szereg warunków. Po pierwsze jeżeli wygraną będzie nagroda pieniężna lub rzeczowa, to trzeba dostać zezwolenie dyrektora izby celnej. Przed złożeniem wniosku trzeba przygotować i przekazać regulamin loterii, który dostępny powinien być równocześnie dla wszystkich uczestników.

Programy lojalnościowe – tanio programy lojalnościowe: sprawdź informacje na stronie – dla klientów są niezwykle rozliczne. Najczęściej Klienci zdołają liczyć na rozliczne zniżki, rabaty lub też gromadzenie punktów, jakie następnie wymienianie są na ciekawe nagrody. Na programy lojalnościowe w wielu przypadkach zdołamy natknąć się w sklepach, w szczególności marketach i supermarketach. Częstokroć oferują one karty stałego Klienta, na jakie możemy zbierać punkty i następnie wymieniać je na nagrody bądź robić za nie kolejne zakupy. W ramach programów lojalnościowych nierzadko tworzone są również loterie online, które również przyciągają Kontrahentów.

loteria

Autor: MIKI Yoshihito
Źródło: http://www.flickr.com

Wniosek musi zawierać także informację o obszarze i czasie obowiązywania loterii, wszystkich gwarancjach na wypłacane nagrody i dane osobowe osób zarządzających wszystkim. Po przygotowaniu tych wszystkich danych można przedłożyć wniosek dyrektorowi izby celnej, a kiedy się otrzyma pozwolenie, to można loterię zaczynać. Często do organizacji loterii zatrudniane są firmy, jakie zajmują się tym profesjonalnie. Wtedy taka zatrudniona agencja marketingowa (np.: ) zajmie się wszystkimi technicznymi aspektami jakie się wiążą z tego typu działaniami. Obecnie duża część tego typu loterii ma odpowiednie informatyczne wsparcie, dzięki czemu zarządzanie całością jest bardzo proste i szybkie.