• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Excel – czy opłaca się go porządnie poznać?

Firma Microsoft ma do zaoferowania użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest powszechnie wykorzystywany przez najróżniejsze instytucje, firmy i osoby prywatne.

Mobilne aplikacje dla biznesuProdukt firmy Microsoft jest w powszechnym użyciu już od naprawdę długiego czasu. Pozwala wykonywać przeróżne, czasem wyjątkowo skomplikowane obliczenia. Za sprawą programu uzyskane wyniki obliczeń można przedstawić w formie wykresu. Mimo że program jest intensywnie stosowany już kilkunastu lat wiele osób ma problemy z jego poprawną obsługą. Stąd bardzo popularne są szkolenia Excel Warszawa.

szkolenia (polecamy szkolenie zarządzanie zespołem) Excel Warszawa, które ma do zaproponowania kierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programem, jak również do już trochę zaawansowanych osób , którym program nie jest do końca obcy. Kursanci, którzy zdecydują się uczestniczyć w szkoleniach i je skończą w trakcie pracy w biurze będą mogli bez najmniejszych problemów posługiwać się Excelem. Wprowadzanie liczb do arkusza, ich interpretacja i przedstawianie uzyskanych wyników stanie się zaskakująco proste.

szkolenie

Autor: We Are Social

Software house – co to jest (patrz katowice) Kursy organizowane są na poziomie dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Ilość godzin zarówno na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanym jest bardzo różna. Typowy kurs odbywający się w trybie dziennym to szesnaście godzin nauki , które podzielone są równomiernie na trzy dni. Ale firmy trudniące się szkoleniami mają do zaoferowania także szkolenia Excel, które obejmują aż trzydzieści godzin. Każdy kto podjął decyzję o uczestnictwie w szkoleniu i je ukończy otrzymuje zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenia Excel trzydziestogodzinne składają się z większej ilości ćwiczeń o charakterze praktycznym.

Dla osób, które chcą ekspresowo poznać zasady pracy z Excelem organizowane są szkolenia mające charakter ekspresowy. Obejmują one zazwyczaj szesnaście godzin. W ostatnim dniu szkolenia uczestnicy przystępują do egzaminu. Obejmuje on elementy teoretyczne i praktyczne. W szkoleniach z arkusza kalkulacyjnego mogą uczestniczyć nie tylko pracownicy firm, ale również osoby prywatne. Średni koszt takiego szkolenia to około trzystu złotych. Dodatkowe informacje