Dodatki do lokalu gastronomicznego.

Nasz sklep internetowy, proponuje sprzedaż akcesoriów do restauracji. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w Polsce.

Menu
Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju wnętrza, na którą zwróci uwagę konsument po przyjściu do Twojego lokalu. Jeżeli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była schludna, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością. Dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, są również odporne na nieczystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Wytwarzamy karty ze skór, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju lokalu klienta. Napisy wykonujemy różnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji zazwyczaj ma 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mogą mieć wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie lub grafikę (eleganckie karty menu restauracji).

Oprócz tego polecamy przyprawniki - oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy zawierają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to najlepsza jakość wykonania produktu. Francuska precyzja i najlepszej jakości materiał od razu rzucają się w oczy.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemniczków. Ponadto pojemniki posiadają wyraźne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i proste do wymiany - przyprawniki do restauracji i kawiarni.

Przyprawniki
Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pojemnik posiada 4 skale dozowania przypraw - trzy rzędy tradycyjnych dziurek różnorodnej wielkości oraz jeden duży otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy za jednym razem. Regulacja jest bardzo stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przyprawy, ile chcemy. Do pierwszego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte woreczki z przyprawami. Pojemniki przeznaczone są do kolejno wymienionych przypraw: soli, pieprzu, zmielonej papryki, curry, oregano i ziół prowansalskich. Pudełko i pojemniczki zostały wykonane tak, aby zmieściły się w standardowej szufladzie kuchennej. Wymiary pojemnika wynoszą : wysokość 8, cm, długość 19 cm szerokość 11 cm. Gwarancja na przyprawniki wynosi 24 miesiące.