• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Klej d4 złączy wszystko

Nawierzchnie sportowe powinny być robione z właściwego materiału
Jeżeli projektujemy halę sportową, lub bieżnię musimy mieć świadomość, że jej powierzchnia będzie trwała i odporna na tarcie. Przez to właśnie powinniśmy się skupiać jedynie na tych produktach, które idealnie pasują na nawierzchnie sportowe i zaoferują nam pewność, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet jeśli będą na nie oddziaływały różne czynniki atmosferyczne.

Boisko piłkarskie z tartanu

Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Dlatego także często w takich miejscach stosowany okazuje się być tartan eltan N,a zatem produkt poliuretanowy, który jest bardzo wytrzymały i który będzie wytrzymały nawet na naprawdę wysokie temperatury. To również powoduje, że często okazuje się być on stosowany na obiektach sportowych, gdyż daje wytrzymałą i sprężystą nawierzchnię.

Klei d4 idealnie nadaje się do ciężkich sprawCzasami okazuje się być tak, że chcemy ze sobą złączyć jakieś tworzywa, które nie dają się zbytnio do połączenia. Wtedy powinniśmy popatrzeć na klej do drewna Chemolan B40, który świetnie nadaje się do trudnych zadań. Odpowiednia struktura tego kleju sprawia, że z jednej strony jest on w stanie połączyć ze sobą najróżniejsze materiały, z drugiej niesamowicie prędko wysycha, a w dodatku jeszcze jest mocny oraz nawet wysokie temperatury nie będą posiadały wpływu na jego właściwości. Właśnie to wszystko sprawia, że klej poliuretanowy intechemol ten jest stosowany także w przemyśle, bo to co będzie za jego pomocą złączone, już nie będzie chciało się oddzielić, co oferuje pewność skuteczności.

Poczytajmy o oddziaływaniu
Nierzadko jeżeli mamy z czegoś wykorzystywać, pragniemy posiadać gwarancję, że będzie solidne. Przez to przed zastosowaniem, należy przeczytać o danym przedmiocie oraz zobaczyć, czy pasuje do naszego zadania. Wyłącznie wówczas będziemy posiadali gwarancję, że będziemy usatysfakcjonowani ze swojej decyzji oraz że nie będziemy musieli się martwić o trwałość konkretnego materiału.