• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Folia ochronna na telefon – w jakim celu powinniśmy ją stosować?

Szkło matrycy jest mocne oraz odporne na czynniki zewnętrzne. Niestety, nie jest ono niezniszczalne. Przy upadku z większej wysokości może się stłuc lub mocno zarysować. Czy folia może ochronić go przed tego typu wypadkiem?

smartfon

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób mniema, że folia na telefon szpeci jego wygląd, pogarsza działanie panelu dotykowego, a niepoprawnie naklejona dodatkowo obniża widoczność na ekranie a nieraz zniszczyć wyświetlacz. Wyświetlacz komórki rysuje się od najmniejszych czynników, przykładowo wkładanie go do torebki czy kieszeni.

Czy masz pytania w odniesieniu do omawianej problematyki? Jeżeli tak, to wejdź tutaj i poznaj informacje na to zapytanie – na pewno będą one niezwykle ciekawe.

Nieraz nawet nie przypuszczamy, że jakaś czynność zdoła skutkować rysowaniem powierzchni. Przez wzięcie folii zabezpieczających fabrykanci udoskonalili technikę mocowania ich do szybki, już nie stosuje się kleju akrylowego a silikonowy. Nie wpływa on nic a nic na powierzchnię. Czasem folie z jego dodatkiem reklamowane zostają jako „bezklejowe”. Spoiwo jednakże jest, ale wielce bezpieczne i nieszkodliwe.

Czy prezentowany artykuł jest dla Ciebie zajmujący? Jeżeli tak, to opublikowana tutaj ważna oferta niezwykle ważna oferta też okaże się warta zainteresowania.

Nie powoduje uszkodzeń ekranu. Jeśli chodzi o dalsze dodatki dla użytkownika, możemy wybierać w powierzchniach. Folia na telefon (strona główna) może być świetlista a także matowa. Niektórzy ogłaszają, iż ta pierwsza w najmniejszy sposób „szpeci” aparat telefoniczny, ta druga z większym natężeniem. Mimo to gołym okiem tego nie widać.

nokia

Autor: Nokia
Źródło: Nokia
Nie oddziałuje to w żadnym stopniu na estetykę komórki. Najdroższe jak na razie są folie wykonane ze szkła pancernego, które w największym stopniu chronią nasz aparat. Cena takiego gadżetu to mniej więcej 50 złotych, jest droższa od zwykłej folii, ponieważ cena tamtej waha się w granicach 20 złotych.

Wytwór jakim jest folia na telefon nie jest znacznym wydatkiem (odwiedź autoryzowany sklep). Wystarczy przypatrzeć się przyrządom z naklejoną protekcją i można natychmiastowo odnotować, iż nie jest to widoczne. Nie szpeci w dodatku sprzętu, zapewniając mu przy tym osłonę przed zarysowaniami i także ewentualnym stłuczeniem ekranu.