• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Warsztaty integracyjne dla przedsiębiorstw w kraju.

Zapraszamy na szkolenia połączone z wyjazdem integracyjnym do wielu ośrodków szkoleniowych w naszym kraju. Zachęcamy do sukcesywnego wypoczynku w urokliwych i rekreacyjnych zakątkach. Oferujemy wiele atrakcji wraz z interaktywnymi i efektywnymi szkoleniami. Szkolenia integracyjne opierają się w oparciu o autorskie scenariusze zgodnie z wymaganiami klientów, zarówno na zewnątrz jak i w ośrodku.

Prowadzimy je w sposób energiczny, angażują przykuwając maksymalnie uwagę biorących udział. Szkolenia (polecana firma) odbywają się w formie gier opartych o scenariusz, projektów szkoleniowych i zajęć zrzeszających, a także warsztatów kreatywnych czy warsztatów tematycznych.Oferujemy (1) szkolenia (polecamy kursy menadżerskie) team building, (2) zajęcia na zewnątrz i (3) wyjazdy integracyjne, oparte o polecenia i gry, w których biorący udział zamiast tylko słuchać mogą doświadczyć także działania zespołowego oraz wszystkich jego problemów. (1) Team building – umacnia proces pojmowania wzajemnych ról, zgrania zespołu, pomaga rozwiązywać problemy z jakimi mamy do czynienia. Szkolenie takie ma miejsce w terenie.

Szkolenie biznesowe

Autor: NAVFAC

Zespół przechodzi szereg doświadczeń, musi radzić sobie w niełatwych okolicznościach, rozwiązywać przygotowane zagadki oraz podejmować decyzje.Tutaj polecamy strzelectwo, quady, zajęcia na wodzie, a w zimie – kuligi, narciarstwo, snowboard. (2) Szkolenia – ciekawe szkolenia kat a1 Grójec: opinie na nasz temat – outdoor organizowane są poza drzwiami sali szkoleniowej. Najczęściej odbywają się w plenerze – łąka, park, stara fabryka. Polegają na ćwiczeniu umiejętności w nowych i trudnych sytuacjach oraz wymagają zespołowego działania. Zasadniczym celem szkoleń outdoor jest zintegrowanie i współpraca teamu. (3) Wyjazd integracyjny ma na celu wyjazd pracowników przedsiębiorstwa do lasu, na łąkę lub w inne miejsce, umożliwiające wzajemne poznanie i zintegrowanie. Tutaj polecamy gry plenerowe, gry logiczne i integracyjne, jak i stylowe wieczory, z kolacją i imprezą.

Doskonale organizujemy szkolenia integracyjne dla różnorodnych firm!
Tych małych, jak i dużych! Każda oferta jest dobierana do specyficznych oczekiwań zleceniodawcy, po wcześniejszej identyfikacji jego potrzeb. Mamy zespół profesjonalnych trenerów szkoleń. Wydobywamy indywidualne umiejętności pracowników oraz motywujemy całe teamy.Gwarantujemy bezpieczeństwo w trakcie warsztatów. Posiadamy niezwykle duże doświadczenie w przygotowaniu szkoleń oraz zapewniamy dobrą imprezę, relaks oraz efektywną integrację zespołu .