• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Akcesoria do kawiarni i restauracji.

Nasz sklep online, proponuje sprzedaż atrakcyjnych akcesoriów do restauracji. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych zadań i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży akcesoriów branży gastronomicznej w Polsce.

Menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju, na którą zwróci uwagę klient po przyjściu do Twojego lokalu. Jeśli chcesz aby się nie rozczarował, pamiętaj by karta była czysta, estetyczna i czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz solidnością.

Zainteresował Cię ten tekst? Zatem czytaj też (https://www.hurtplus.pl/wyroby-tytoniowe-c-243.html), co chcesz na nowej stronie, którą z radością dla Ciebie przygotowaliśmy.

Za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, są też odporne na nieczystości. Oferujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty z eco skóry, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji zazwyczaj posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie lub grafikę (Decorest akcesoria do restauracji).

Oprócz tego polecamy przyprawniki – oryginalne i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy mają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i najlepszej jakości materiał są widoczne na pierwszy rzut oka.Przezroczyste pudełko pozwala widzieć zawartość wszystkich pojemniczków. Ponadto pojemniki posiadają wyraźne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i łatwe do wymiany – przyprawniki do restauracji i kawiarni.

Przyprawniki

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy pojemnik posiada 4 skale dozowania przypraw – trzy rzędy tradycyjnych dziurek różnej wielkości oraz jeden duży otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy za jednym razem. Regulacja jest bardzo stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przypraw, ile chcemy. Do początkowego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte worki z przyprawami.

Masz chęć poznać inne podobne przydatne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj pizza radom, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Pojemniczki przeznaczone są do kolejno wymienionych przypraw: soli, pieprzu, zmielonej papryki, curry, oregano oraz bazylii. Pudełko i pojemniczki zostały wykonane tak, by zmieściły się w standardowej szafce kuchennej. Wymiary pojemnika wynoszą : wysokość 8, cm, długość 20 cm szerokość 12 cm. Gwarancja na przyprawniki wynosi 2lata.