Telebim okazuje się odporny na warunki pogodowe

Sprawdźmy co proponuje nam telebim

Myśląc o właściwej lokalizacji dla naszej reklamy najczęściej pragniemy, by były to miejsca silnie zaludnione, ponieważ tylko wówczas będziemy posiadali świadomość, że odpowiednia ilość osób będzie miała szansę się z nią zapoznać.
billboardy reklamowe
Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być tu telebim (np.: http://www.dailymotion.com/video/xxafsh_telebim-poznan-szylinga-tel-782-666-777_lifestyle), który wspaniale sprawdzi się w każdych warunkach atmosferycznych, gdzie właściwie nie ma możliwości, aby podlegał zniszczeniu. Co więcej niekiedy ludzie mieszkający w pobliżu reklamy uskarżają się, że światło z lampy, która ją oświetla, wpada im do domu oraz nawet w nocy mają tak jasno, jakby był środek dnia. Przy telebimach nie ma tego trudu, gdyż światło, które od niego uderza, jest na tyle przygaszone, że chociaż reklama jest odpowiednio widoczna, to jednak nikomu nie przeszkadza i nie oślepia. Jeżeli lepiej zapoznamy się z propozycją wypożyczenia takich telebimów, to dowiemy się, że jest to najwspanialsza decyzja jaką mieliśmy szansę powziąć.

telebim reklamowy
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy szansę wyświetlać przeróżne barwyPrzy takich telebimach wykorzystywana jest technologia cyfrowa, która sprawia, że możemy w czasie pokazywania używać przeróżnych kolorów, przez co posiadamy świadomość, że reklama będzie ciekawsza, a więc będzie przyciągała jeszcze większą uwagę przyszłych klientów. Poza tym taka technologia zezwala na wyświetlanie wielu szczegółów, o których nawet nie moglibyśmy pomyśleć wykorzystując inne możliwości na wyświetlenie reklamy. Ta cyfrowa technologia powoduje też, że można na więcej sobie pozwolić, a więc obraz okazuje się dobrze widoczny także przy nieodpowiednich warunkach atmosferycznych.

Rozmiar dobierzemy do własnych potrzeb

Gdy zajrzymy na stronę firmy, która oferuje nam wynajem takiego telebimu (nieco więcej: telebim Pruszcz Gdański Grunwaldzka), to szybko przekonamy się, że posiada ona szeroką propozycję wielkości, zatem będziemy mieli szansę wziąć taką wielkość telebimu, która najbardziej będzie nam pasowała. Przez to właściwie go dobierzemy do miejsca, gdzie ma być zamieszczony, jak i do naszych potrzeb gdy chodzi o pokazywaną reklamę.