Dużym uznaniem cieszy się - ekran led

Kiedy decydujemy się na wyświetlanie reklam, które powinny się co jakiś okres zmieniać, to chcemy mieć pewność, że w każdych sytuacjach będą one dostatecznie widoczne. Dlatego właśnie szukamy takich rozwiązań, które podarują nam pewność, że konkretna reklama będzie widoczna w nocy oraz przy złych warunkach atmosferycznych.

elektroniczne billboardy
Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Okazuje się, że taką gwarancję ma szansę nam zapewnić tylko ekran led, który wykorzystując technikę cyfrową zapewnia nam wyraźny obraz, z żywymi barwami, za pomocą których będziemy mogli zaznaczyć również najmniejszy szczegół umieszczony w wyświetlanej reklamie. Takie ekrany (Medas Media) mają różny rozmiar, więc bez trudu będziemy mogli dobrze dopasować je do naszych wymagań i do otoczenia, w którym mają zostać zamontowane.

reklama w mieście
Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com

Takie ekrany dużo częściej pojawiają się w autobusach

Takie ekrany (Medas Media) nadają się wspaniale do pokazywania reklam albo krótkich filmów w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego co chwilę instalowane są w tramwajach, gdzie poza reklamami, pojawiają się dane o zmianie w rozkładzie jazdy, albo informacje na który przystanek teraz zdąża autobus. Poza tym przeważnie używane są też w gabinetach lekarskich, gdzie pacjenci mogą uprzyjemnić sobie czas oczekiwania przez podziwianie krótkich filmów chwalących jakiś przedmiot, jakiś zabieg medyczny, lub zwyczajnie ustawiane są wiadomości.
To tylko dowodzi, że takie ekrany wspaniale spisują się na dworze przy zimnej pogodzie, jak także w pomieszczeniach, gdzie ta temperatura jest stała i dosyć wysoka. Na dodatek zamontowanie takich ekranów nie jest ani trudne, ani czasochłonne, zatem to również przemawia na ich korzyść.

Sprawdźmy jak one funkcjonują

Wystarczy, że popatrzymy jak wspaniały obraz proponują tego rodzaju ekrany, a nie będziemy mieli wątpliwości, że jest to najlepsze miejsce na pokazywanie reklam ukazujących naszą firmę. Na dodatek są one ulokowane w takich miejscach, że na pewno mieliśmy już szansę zobaczyć jak funkcjonują, a to powinno stać się dla nich najlepszą reklamą. Jeżeli wynajmiemy je do własnych celów, to z pewnością nie będziemy żałowali własnej decyzji.