• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Standy reklamowe

Kiedy idziemy do sklepu najistotniejsze dla nas jest to by zdobyć upragniony towar. Nie zawsze mamy czas na chodzenie i szukanie czegokolwiek, najchętniej weszlibyśmy, wybrali to, co jest nam potrzebne i opuścili sklep.

reklama zewnętrzna

Autor: Andy Atzert
Źródło: http://www.flickr.com
Ale wszyscy doskonale wiem jak to jest w dużych sklepach, jeśli nie jesteśmy w nich często trudno będzie nam szybko zrobić zakupy, tzn. takie zakupy, które właśnie chcielibyśmy zrobić. Ale, gdy widzimy osobny stojak (polecane produkty) z półkami z rzeczami konkretnej firmy, to czujemy się jak w niebie, jeśli właśnie mieliśmy zamiar zakupić, coś z tego asortymentu. Tego typu standy reklamowe, można wykorzystać w wielkich sklepach, ale też w małych sieciowych sklepach, które można spotkać niemalże na każdej ulicy w większości miast. Standy są potrzebne, żeby jakiś towar był dobrze pokazany, żeby duża liczba klientów zwróciła na coś uwagę.

Miejsce na wiele produktów w sklepach

Gdy patrzymy na sławne osoby uśmiechające się na ściankach to raczej nie zastanawiamy się nad tym, kto taką ściankę postawił, czy, kto zamówił ją i kto zrobił. Najczęściej zwracamy uwagę na to jak znane osoby się prezentują. A rzeczywistość jest taka, że ścianki tworzą te same przedsiębiorstwa, które robią standy reklamowe (standy promocyjne z nadrukiem) do supermarketów i mniejszych sklepików. Dlatego jeśli potrzebny jest nam stand do sklepu albo niezbędny jest nam jakiś, inny charakterystyczny stojak (więcej tutaj) albo wieszak na towary, to musimy znaleźć firmę, która zajmuje się produkcją takiego asortymentu.

button reklamowy

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Wytwórcy jedzenia, tzn. pewnych produktów, czasem razem z produktami, które dostarczają do sklepu dodają również różne standy reklamowe. W sklepie w takich sytuacjach na takim standzie zostanie wyłożony konkretny towar konkretnej firmy. Dość często standy wykorzystuje się do promocji serii produktów. Stoją sobie piękne panie i przystojni mężczyźni, a na standzie rozstawione są produkty. Do tego ścianka, gdzie widać logo wybranej firmy. Hostessy i hości zapraszają na degustację i do kupna produktu. To prowadzi do tego, że ludzie chętnie wybierają promowany produkt. Bywa, że nie ma promocji, którą prowadzą hostessy i hości i wybiera jedynie dobrą ekspozycję znanego produktu na stadach reklamowych z rozmysłem ustawionych na przestrzeni sklepu.