• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Szeroka skuteczność reklam na telebimach w aktualnych czasach

Jaka jest skuteczność reklam transmitowanych na telebimach w naszych czasach? Bez wątpliwości ogromnie spora. Wynika to z wielu przeróżnych czynników, jakie zapewne pożądane byłoby poznać trochę bliżej.

transmisja

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na sam typ ekranu jakim jest telebim. Telebimy to ogromnie wielkie ekrany, jakie są oparte na oryginalnej, nowomodnej technologii LED. Są one podświetlane ogromnie dużą ilością lamp ledowych, dzięki czemu zawsze emitują ogromnie jasne, wyraźne światło. Na skutek tego potencjalne jest spostrzeganie obrazów emitowanych na telebimach z ogromnie dużej odległości.

Dzięki zastosowaniu oryginalnych technik, obrazy wyświetlane na telebimach są również niesłychanie dobrze widoczne, wyraźne i zrozumiałe. Nawet w czasie marnych warunków pogodowych, na przykład w czasie deszczu czy też dosyć wysokiej, gęstej mgły, obrazy ujawniany na telebimie w dalszym ciągu jest prawidłowo widoczny. To sprawia, że reklamy na telebimach możemy dostrzec praktycznie zawsze – na naszej stronie.

Telebim zwykle sytuowany jest w miejscach, w jakich wolno spotkać niemało różnorodnych osób. Słuszna lokalizacja telebimu jest niesłychanie istotna, gdyż jeśli zostanie on zlokalizowany w złym miejscu, reklama zdoła nie przynieść tak stosownych wyników.

Pragniesz czytać dalej ciekawą treść? Więc nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj pozycjonowanie stron Artefakt na kolejnej stronie.

Jednakże telebimy przeważnie możemy dostrzec w centrum miasta, przy kluczowych drogach i wielokrotnie uczęszczanych ulicach – lokalizacja reklamy. Jest to jedna z lepszych form i odmian reklamy zewnętrznej.

Jeśli odpowiednio rozegramy reklamę na telebimach to zdołamy spodziewać się, że nasz produkt bądź też reklamowana usługa dotrze do sporej ilości osób, a warto pamiętać, że każda z nich jest potencjalnym Klientem. Właśnie dlatego wysokie przedsiębiorstwa i spore firmy częstokroć inwestują w ten model reklamy zewnętrznej, bo jest ona o wiele bardziej skuteczna i użyteczna, niż multum innych form, takich jak na przykład banery – znajdź informacje – reklamowe czy billboardy. Oczywiście ze względu na swoją lepszą efektywność, reklama na telebimie jest też droższa, niemniej inwestycja ta zapewne opłaci Ci się o wiele bardziej.