• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jesteś bezrobotnym humanistą z Zamościa?

Doczekaliśmy chwili, w której dyplom studiów wyższych przestał być zapewnieniem sukcesu zawodowego i finansowego. Szkolnictwo wyższe z elitarnego stało się powszechne. Jak najbardziej, zdobycie wyższego wykształcenia może być szansą na drogę do sukcesu – poszerza horyzonty, otwiera przed nami sporo drzwi, szczególnie zawodowych. Ale czy w każdym wypadku idzie w parze ze spełnieniem i dobrymi zarobkami? Czy nieposiadanie wyższego wykształcenia przekreśla nasze szanse na znalezienie interesującej pracy?

Sporo oczywiście zależy od branży i profesji, lecz sami możemy się przekonać, iż – bez dyplomu można żyć. I to całkiem nieźle. W świecie artystów nie żądamy od swych idoli dowodów na ukończone szkoły. Nagradzamy ich geniusz, czar i osobowość. Sprawdź praca operator walca.

oferty pracy

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Znana artystka polskiego showbiznesu do dziś ma wykształcenie „średnie”,a mimo to jest najbardziej szanowaną artystką na polskiej scenie. W muzyce liczą się zdolności, przekaz i emocje. A tego nie uczą na żadnych uczelniach. A przedstawiciel handlowy, zawód, który bezustannie jest poszukiwany na rynku? W tym zawodzie kluczową rolę odgrywa pewność siebie i skuteczność w działaniach handlowych. Efektywność – to podstawowa cecha która precyzuje ten zawód. Do pewnych profesji trzeba mieć po prostu predyspozycje. Nie oznacza to absolutnie, że wykształcenie nie musimy zdobywać wiedzy. Mechanik samochodowy czy stolarz (usługi stolarskie wrocław) również muszą posiadać wiedzę i kwalifikacje zapewniające możliwość wykonywania zawodu. Patrz oferty pracy nisko

Ze wsparciem wtedy przychodzą szkolenia oraz kursy. Jeżeli więc posiadamy w szufladzie dyplom nauk humanistycznych, który jednak nie okazał się kluczem do sukcesu – zawsze możemy się przekwalifikować. Odwiedźmy fora, portale związane z tematyką pracy, (wpisując miejsce zamieszkania np. oferty pracy jarocin, a jest możliwość, że odnajdziemy swoją drogę w życiu.

Podoba Ci się wpis tekst? To przejdź do oferty cichoń dentysta kraków, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Patrząc na ludzi,którzy odnieśli sukces, dostajemy dowód na to, że niezależnie od rodzaju wykonywanej profesji, powodzenie zagwarantować nam może tylko praca, praca i nieustanny rozwój. A stan ten można osiągnąć w każdej dziedzinie. Dziś zdarza się, że doskonały kucharz może zarobić więcej od wykładającego na uniwersytecie profesora.
Pamiętajmy, na zmiany zawsze jest czas.