• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Jesteś bezrobotnym humanistą z Zamościa?

Doczekaliśmy chwili, w której dyplom studiów wyższych przestał być zapewnieniem sukcesu zawodowego i finansowego. Szkolnictwo wyższe z elitarnego stało się powszechne. Jak najbardziej, zdobycie wyższego wykształcenia może być szansą na drogę do sukcesu – poszerza horyzonty, otwiera przed nami sporo drzwi, szczególnie zawodowych. Ale czy w każdym wypadku idzie w parze ze spełnieniem i dobrymi zarobkami? Czy nieposiadanie wyższego wykształcenia przekreśla nasze szanse na znalezienie interesującej pracy?

Sporo oczywiście zależy od branży i profesji, lecz sami możemy się przekonać, iż – bez dyplomu można żyć. I to całkiem nieźle. W świecie artystów nie żądamy od swych idoli dowodów na ukończone szkoły. Nagradzamy ich geniusz, czar i osobowość. Sprawdź praca operator walca.

oferty pracy

Autor: Commander, U.S. 7th Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Znana artystka polskiego showbiznesu do dziś ma wykształcenie „średnie”,a mimo to jest najbardziej szanowaną artystką na polskiej scenie. W muzyce liczą się zdolności, przekaz i emocje. A tego nie uczą na żadnych uczelniach. A przedstawiciel handlowy, zawód, który bezustannie jest poszukiwany na rynku? W tym zawodzie kluczową rolę odgrywa pewność siebie i skuteczność w działaniach handlowych. Efektywność – to podstawowa cecha która precyzuje ten zawód.

Masz ochotę uzupełnić własną wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy Cię wesprzeć. Wystarczy wejść na następną stronę i tam dowiedz się więcej (http://soapbubble.pl/) wiadomości.

Do pewnych profesji trzeba mieć po prostu predyspozycje. Nie oznacza to absolutnie, że wykształcenie nie musimy zdobywać wiedzy. Mechanik samochodowy czy stolarz (usługi stolarskie wrocław) również muszą posiadać wiedzę i kwalifikacje zapewniające możliwość wykonywania zawodu. Patrz oferty pracy nisko

Ze wsparciem wtedy przychodzą szkolenia oraz kursy. Jeżeli więc posiadamy w szufladzie dyplom nauk humanistycznych, który jednak nie okazał się kluczem do sukcesu – zawsze możemy się przekwalifikować. Odwiedźmy fora, portale związane z tematyką pracy, (wpisując miejsce zamieszkania np. oferty pracy jarocin, a jest możliwość, że odnajdziemy swoją drogę w życiu.
Patrząc na ludzi,którzy odnieśli sukces, dostajemy dowód na to, że niezależnie od rodzaju wykonywanej profesji, powodzenie zagwarantować nam może tylko praca, praca i nieustanny rozwój. A stan ten można osiągnąć w każdej dziedzinie. Dziś zdarza się, że doskonały kucharz może zarobić więcej od wykładającego na uniwersytecie profesora.
Pamiętajmy, na zmiany zawsze jest czas.