• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Spodnie dla kobiet to niekończący się temat – wzory i kolory na topie

Spodnie damskie to temat rzeka. Niełatwo sobie wyobrazić naszą szafę na ubrania, bez choć jednej pary spodni. Są nie do przecenienia, w szczególności w okresach ociupinę zimniejszych. Wygodne, kobiece, wprost konieczne. Wśród modeli można wybierać i przebierać, zarówno jak wśród tkanin. Kluczem do triumfu w wyborze spodni jest należyty rozmiar (zdaje się oczywiste, niemniej jednak, dlaczego wszędzie taka duża ilość dziewczyn w zbyt małych spodniach?).

Autor: MKM
Kolejną istotną sprawą jest fason spodni – oczywiste jest, że odmiennego modelu wymaga kobieta o długich nogach bez wyraźnych bioder, innego kobieta z dużą pupą i sporymi udami. (Denimbase – t-shirty) W tym sezonie, jeśli chodzi o spodnie damskie, w sumie jak w większości przypadków, ubieramy rurki – idealne, na co dzień z balerinami, na wieczór ze szpilkami. Stanowią doskonałą bazę do małych topów bądź tunik. Nosimy je w gładkim kolorze albo wielobarwne bądź z printem roślinnym.

Ultra modne są szwedy, – czyli spodnie o niezwykle szerokiej nogawce, równej na całości. Ponieważ szerokie nogawki pogrubiają optycznie i skracają sylwetkę najkorzystniej wyglądają w nich wysokie panie z nogami do szyi. I wcale niekoniecznie z wysokimi obcasami. Ten model spodni wymaga świetnych materiałów. Muszą się dobrze układać i być odporne na zagniecenia. Nie ma ponoć nic gorszego od spodni szwedów pogniecionych na całości.

Na wybiegach w tym sezonie mogliśmy ujrzeć również legginsy – zawsze nadzwyczajnie wygodne do tunik i dłuższych bluzek. W sklepie internetowym (Koszule markowych producentów) odnajdziemy sporo modeli spodni damskich rurek. Największym hitem tego sezonu są spodnie marki Levis, osiągalne w kolorze cappuccino albo hipnotycznej mięty. Świetnie pasują do nich małe, mocno taliowane żakieciki i luźne swetry damskie.

Dla entuzjastek wojskowych akcentów sklep proponuje żakiet Mimi w trzech barwach: białym, czarnym oraz beżowym. Sklep zgodnie z trendami oferuje nam total look – nawet buty w takiej samej tonacji nie będą konfliktem. I co najważniejsze: tego rodzaju styl ubrania ujmuje nam kilogramów i dodaje wzrostu.