• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Zdecydowanie, klimat się liczy. Lecz dlaczego tak jest? Dlaczego jesteśmy tak właśnie zaprogramowani?

Klimat ma znaczenie, powtarzają jak mantra twórcy reklam albo podobnego rodzaju akcji promujących dane wydarzenie. Pomimo, że hasło to jest już trochę oczywiste i wypaczone, to jednakowoż możemy się z nim zgodzić. Bo jak to by było bez pożądanego klimatu, zarówno w pojęciu dosłownym, jak i w przenośni. Klimat jest najwłaściwszy dla naszego zdrowia, dzięki niemu żyjemy lepiej lub słabiej, stąd więc popsucie klimatu wpływa na nasze samopoczucie. Tak samo w sensie mniej dosłownym: klimat określa, że określone miejsce jest warte, aby zobaczyć je kolejny raz.

konferencja

Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com

Wiedzą o tym właściciele różnego rodzaju sal konferencyjnych i szkoleniowych. Jeśli inwestują oszczędności w takie miejsce to nie po to, żeby po prostu były. One muszą mieć wartość dodaną. Stąd sale konferencyjne nad morzem to kusząca oferta, identycznie, jak w górach czy blisko centrum jakiegoś wielkiego miasta. Takie sale bowiem oferują dostęp do miejsc interesujących, oryginalnych, do miejsc, w których można coś zobaczyć, zwiedzić, przyjemnie spędzić czas, zachować przyjemne wspomnienia. Polecamy –

Poza nauką i wiedzą, jaką zdobywamy na konferencji można też zyskać pożytecznie spędzony czas w otoczeniu przyrody, interesujących osób czy zabytków. To niezwykle istotne. Proszę sobie bowiem wyobrazić takie coś, że jesteśmy zaproszeni na konferencję w miejscu – mówiąc delikatnie – niezbyt przyjemnym. Jakie mamy wspomnienia z takiego miejsca? Niezbyt pozytywne? Gdy wychodziliśmy z sali widoki nie napawały do optymizmu i pragnienia zwiedzania, nie mieliśmy ochoty poznać tego miejsca. Co najgorsze jednakowoż, tego typu doświadczenia wpływają również na odbiór całego wydarzenia. Więc nawet, jeśli konferencja była dobra, to przez miejsce, w którym miała miejsce oceny uczestników będą pewnie zaniżone.

Stworzone przez nas wątki zaciekawiły Cię tak bardzo, że czujesz chęć na kolejne. Namawiamy więc do nowej strony – po prostu kliknij stronę (http://www.utylinia.pl/).

Tak to działa, nie liczy się tylko samo wydarzenie, powinniśmy zadbać o komfort uczestników, o ich doświadczenie i wartość dodaną.

konferencja

Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com

Wiedzą o tym perfekcyjnie właściciele barów, którzy nie zadowalają się miejscem w centrum, bo zdają sobie sprawę, iż jeśli ludzie mają wracać niezbędne jest stworzenie klimatu. Nie szczędzą więc pieniędzy na wystrój wnętrz, ponieważ wiedzą, że to wszystko szybko im się zwróci. Takie kwestie są szczególnie istotne aktualnie, gdyż ludzie szukają czegoś wyjątkowego, czego z czym możemy się utożsamić. Bardziej od produktu liczą się kwestie dodatkowe, jakie chcąc nie chcą lepiej sprzedają dany produkt.

Odkryj ofertę: