• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Ekran z lampami LED to świetne miejsce na reklamę towarów czy też usług

Reklama na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, wydajna oraz prężna reklama, jaka trafia do dużej liczby osób. Światło LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to także tania forma reklamy przedsiębiorstw, organizacji czy też działań promocyjnych, kampanii czy też obywatelskich. A także jest możliwość efektywnie reklamować przeróżne produkty czy też usługi.

ekran led

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Telebim Sosnowiec CH Plejada jest ustawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie na co dzień przejeżdża sporo pojazdów. Dodatkowo jest umiejscowiony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są eleganckie sklepy, a także supermarket Carrefour. Zatem także jest codziennie ogromna rotacja ludzi, którzy przybywając do tego centrum, mogą zauważyć tą reklamę. Telebim jest zauważalny z parkingu sklepu, wobec tego zauważają go zarówno kierowcy jak i konsumenci tego sklepu. Dzięki światłu LED reklama jest zauważalna z dużej odległości, a też całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada oferuje energooszczędne lampy, jakie ma długą trwałość.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta kwestia, szybko sprawdź link kolano hamburskie wymiary a poznasz o wiele większą ilość informacji, które z pewnością wywołają u Ciebie szeroki uśmiech.

Dzięki czemu reklama zamieszczona na monitorze nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ukochanych punktów do chodzenia dla turystów oraz mieszkańców.

To nie końcówka interesujących postów. Czujesz chęć na następne? W takim razie zamieszczam tu mój odnośnik do swojej witryny. Przeglądaj bez ograniczeń.

Zatem to świetne miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.

reklama w gdyni

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamę w tym punkcie dojrzy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, ale też jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy przedstawienia. Monitor z oświetleniem LED jest dostrzegalny z dużej odległości, przy krzyżówce głównych ulic w centrum Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to atrakcyjne w związku z tym miejsce na marketing – . Światło LED nie jedynie jest energooszczędne, ale też proponuje ogromną wytrzymałość. Reklama na telebimie w tym punkcie zdecydowanie ciągnie wzrok, zatem to wyśmienite miejsce na reklamę towarów czy usług, a także każdych akcji czy powiedzeń.