• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Konieczne maszyny do wytwarzania oryginalnych koszulek.

Oryginalność: czym jest i na czym polega? Jest to swego typu różnorodność, która sprawia , że odróżnia się od wszystkiego. Dobrym przykładem będą ludzie, którzy to od wieków szukają konceptu na siebie, na stworzenie swojego wizerunku. Robią to przy pomocy różnych gadżetów, fryzur lub ciuchów. Pragną posiadać ogólnie rzeczy wyjątkowe, takich jakich nikt nie ma.

Koszulka z nadrukiem

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Szukają np. koszulki, jakie są pojedynczym egzemplarzem. Produkcja owych koszulek może wydawać się łatwa, tymczasem w rzeczywistości potrzeba sporo czasu oraz stosownego sprzętu.

Na wstępie niezbędne będzie zilustrowanie odpowiedniego wzoru jak i fasonu, jaki dodatkowo nigdy nie został wyprodukowany. Nie jest to takie proste jakby się wydawało.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj poza tym szczegóły pod źródłem (https://www.centrumjakosci.pl/systemy-zarzadzania/pn-en-iso-15378.html). Zobaczysz wtedy jeszcze inne dane wiążące się z taką problematyką.

Na świecie wytwarza się parę milionów wzorów koszulek rocznie oraz niestety nie ma się całej bazy danych jakie wzory koszulek w danym roku zostały wytworzone. Tymczasem jak już da się utworzyć takowe kształty, należy przejść do produkcji pierwszego egzemplarza. Głównie projektant, który wymyślił konkretny wzór, pierwszy okaz nowego konceptu wykonuje sam albo ściśle kontroluje proces produkcji. Po zrealizowaniu konkretnego egzemplarza, podrzuca się go ogólnej opinii specjalistów projektantów. Jeśli wzór bardzo dobrze przeszedł tę część przebiegu realizacji, następuje przebieg całkowitej produkcji. W tym miejscu dzieli się go na trzy etapy. Głównym z nich jest wytworzenie czystej koszulki, do tego celu stosowana jest maszyna do koszulek, która tworzy nadzwyczaj ogromną liczbę produktu na dobę (polecana strona Kiedy już będzie przygotowany półprodukt w formie koszulki nastaje wprowadzenie symbolu na koszulkę. Realizuje się go przy pomocy metody sitodruku.

Zestaw koszulek z nadrukami

Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Używana będzie do tego maszyna do sitodruku, która równie szybko jak maszyna do koszulek nakłada kolorowy wzór na przód koszulki (zobacz więcej na stronie www). Potem koszulki (zobacz: koszulki z nadrukiem online) muszą poczekać mniej więcej jeden dzień, by materiał z którego był nałożony symbol umocnił się na koszulce. I w tym momencie kończy się proces produkcji jak i przychodzi przebieg sprawdzenia trwałości oraz składanie. Każda koszulka przed zapakowaniem i wysłaniem do klienta zostaje idealnie sprawdzona, bo jeżeli ma jakąś wadę zostaje cofnięta.