• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Potrzebujesz skutecznej postaci reklamy? Zamieść ją na zlokalizowanym w dobrym miejscu billboardzie

Nie bez powodu mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Właściwie dopasowana do towaru reklama potrafi pobudzić zainteresowanie klienta, przyciągnąć go i skusić do przeprowadzenia transakcji lub korzystania z usług przedsiębiorstwa. Nie bez powodu szefowie firm poszukują skutecznych i oryginalnych możliwości zareklamowania swych wyrobów. Jedną z cenionych form reklamy okazuje się reklama zewnętrzna, czyli zamieszczana na ulicach i obiektach.

Jak wygląda reklama outdoor?
Reklama trafia do konsumentów za pomocą różnorodnych nośników: internetu,

billboard

Autor: mr_t_77
Źródło: http://www.flickr.com

gazet, ulotek, można spotkać ją również w czasie przechadzki po mieście bądź jazdy samochodem. Coraz popularniejsza okazuje się bowiem reklama (foliograf.pl/) outdoor, zamieszczana, jak sama nazwa mówi, na wolnej przestrzeni. Taką reklamę spotyka się na billboardach, obiektach, samochodach, jak również w charakterze wielu oryginalnych figur i form. Zaprojektowanie interesującej reklamy zewnętrznej i umieszczenie jej w dobrym, często odwiedzanym miejscu, bywa metodą na sukces.

Zakupić czy dzierżawić?
Billboardy już na stałe wpisały się w nasz krajobraz, możemy je napotkać nie tylko w mieście, ale także i w mniejszych miejscowościach, przy autostradach i innych popularnych trasach. Umieszcza się je przede wszystkim tam, gdzie są świetnie widoczne dla prowadzących i mogą na chwilę przykuć ich spojrzenia, więc przy skrzyżowaniach, sygnalizacji świetlnej, rondach, jak również przy parkingach i często odwiedzanych obiektach kliknij po dodatkowe informacji. W sytuacji, gdy pragnie się zamieścić swoją reklamę na billboardzie, można zakupić taki nośnik i postarać się o pozwolenie na ustawienie go w atrakcyjnym miejscu, albo też wynająć powierzchnię na już stojącym billboardzie.

Ten proponowany artykuł (http://stacjakontroli.wroclaw.pl/pl/strona/27/Wroclaw-Partynice), który ma informacje na podnoszony temat, jest niesamowicie genialny, ale możesz poznać inne wiadomości w tym temacie, klikając tutaj.

Jeśli chodzi o billboard Bydgoszcz, Warszawa czy Kraków gwarantują liczne dogodne alternatywy uzyskania powierzchni reklamowej.

To musi być dobry punkt
Przy wynajmowaniu nośnika uwagę trzeba zwrócić na lokalizację i widoczność samego nośnika, tak aby

poznań

Autor: eisenbahner
Źródło: www.flickr.com

reklama była wyraźna dla swych odbiorców. Jeśli chodzi o billboard Poznań będzie miastem, gdzie dostępne są bardzo ciekawe punkty reklamowe. By sprawdzić, jak nasza reklama będzie widoczna dla kierowców lub pieszych, dobrze jest przejechać się autem albo przejść po mieście i spojrzeć na nośnik z punktu widzenia zwyczajnego klienta. Oprócz lokalizacji istotny jest także ciekawy pomysł na reklamę, jaka przykuje uwagę konsumentów na długo i pobudzi ich zainteresowanie.