• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Odkryć swoją indywidualną motywację i nauczyć się języka obcego

Pragniesz zaszpanować? Naucz się czegoś rzadkiego, zaskocz czymś niezwykłym i niecodziennym. Możesz przecież być morsem, fakirem czy połykaczem ognia. Brzmi interesująco, prawda? Możesz też wspomnieć, że prowadzisz czynną naukę języka tybetańskiego, wyciągnąć słownik i pokazać wszystkim, że faktycznie potrafisz czytać w tym mało popularnym języku. Masz możliwość robienia wiele rzeczy, ale największym twoim zagrożeniem może być nie dane wyzwanie, a multum możliwości, których nigdy nie wykorzystasz.

Nauka w grupie

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

No tak, mnogość możliwości to bardzo często zdradliwa ułuda wyboru, to widmo działania nakierowana na osiąganie więcej i więcej, choć jednocześnie, tkwimy w tym samym miejscu.

Zainteresował Cię nasz post oraz podane tu treści? Nowe informacje z serwisu (https://malafabryczka.pl/kategoria/zaproszenia-na-komunie/460) czekają na pod poniższym linkiem. Namawiamy!

Omówiony wcześniej język tybetański (nieznany język tybetański) to tylko przykład, podobnież możemy powiedzieć o nauce języka węgierskiego czy nauce języka ukraińskiego (nauka węgierskiego), kupujemy niezbędne do nauki książki, podręczniki, słowniki, lecz zamiast rozpocząć naukę, sterczymy w miejscu i oczekujemy chyba na jakąś podpowiedź, na sygnał start, który ktoś ma dać.

Taki sygnał nie pokaże się nam, tak samo, jak nikt nie powie nam, żebyśmy w końcu określili się: wóz albo przewóz, lepsze coś niż nic, lepiej zrobić coś później, aniżeli w ogóle. A ty ciągle tkwisz w miejscu i myślisz, co wybrać, a lata lecą. Tak dochodzimy do punktu, w którym trzeba się dalej określić. Załamać się? Czekać na rozwój wydarzeń? posłuchać rad bardziej doświadczonych ludzi czy może udać się do doradztwa zawodowego? Nic z tych rzeczy.

Jeżeli zainteresowały Cię treści publikowane na niniejszej stronie, to na pewno ta witryna (http://www.strojemikolaja.pl/czapka-mikolaja-dla-dzieci-model-1/prod_309.php) również okaże się dla Ciebie wartościowa.

Może zabrzmi to podejrzanie, ale musisz wsłuchać się po prostu w swój wewnętrzny głos. Jak to zrobić?

Najprościej, wiesz, w czym dajesz sobie radę lepiej niż inni, w czym zawsze przewyższałeś innych, a w jakich dziedzinach byłeś słabszy. To najlepszy sposób, żeby „prześwietlić” siebie na nowo, by odnaleźć wewnętrzną siłę. To także najuczciwszy sposób, żeby zabłysnąć w swoim fachu, specjalizacji, która w Tobie tkwi, tli się gdzieś wewnątrz ciebie, ale z racji różnych wydarzeń, złych wyborów, życiowych wypadków, zatraciłeś to, co teraz zamierzasz odzyskać. Do dzieła!