• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Ocieplenie budynku jak wybrać odpowiednie surowce oraz na co skierować uwagę, aby wykonać to jak należy

Rozpoczynając prace połączone z ocieplaniem dom należy pamiętać o tym, aby należycie asekurować okna przed poplamieniem, obklejając je folią, aby odpowiednio przygotować podłoże, określić etapy prac, zapewnić ochronę izolacji termicznej przed różnymi warunkami pogodowymi.

ocieplanie pianką poliuretanową

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
ocieplanie pianką poliuretanową

Autor: Agnieszka Bykowska
Źródło: www.Projektoskop.pl
Doskonale sprawdza się ocieplanie pianką poliuretanową, której główną zaletą jest stu procentowa szczelność. Dzięki odpowiedniej technologii, pianka tworzy jednolitą płaszczyznę. Do jej plusów należy również to, że jest pianką oddychającą, czyli przepuszcza parę. jak również materiał ten jest nieprzewiewny, dzięki temu ogranicza straty energii.

Jeżeli zainteresował Cię ten post, bez wahania zobacz dodatkowo inne warte zapoznania się (https://www.programylojalnosciowe.pl/klienci/) materiały – niewątpliwie także Cię zafrapują!

Perfekcyjnie klei się do folii, drewna, cegieł, betonu, jest plastyczna, a tym samym współgra z konstrukcją. Jest też lekka, dzięki czemu ocieplanie dla przykładu dachu można przeprowadzać bez kolejnego umacniania konstrukcji. To materiał w pełni bezpieczny dla zdrowia oraz otoczenia, nie wykrusza się, nie pyli, nie utlenia, zachowuje swoje cechy przez cały czas korzystania z domu – ocieplenie pianką poliuretanową.

Przeczytaj także szczegóły tu (https://firetms.com/pl/blog/nowosci-w-firetms-1/), na pewno będziesz zdania, że faktycznie warto było się z nimi zapoznać. Nie zwlekaj więc i wejdź tutaj!

Ocieplanie pianką poliuretanową doskonale realizuje się przy montażu okien i drzwi, wypełnianiu przerw,amortyzowaniu ścian działowych, klejeniu oraz rozdzielaniu paneli ściennych, dachówek czy przy zespalaniu drewnianych elementów przy konfiguracjach szkieletowych. Wyroby z pianki są łatwe do przetransportowania, przetwarzania czy montażu. Jest ona odporna na grzyby oraz pleśń, odstrasza owady i gryzonie. Jej wskaźniki izolacyjne i mechaniczne są bez modyfikacji na przestrzeni lat. Wytrzymuje temperatury od -60°C do +130°C – .

Dla ceniących wyżej wspomniane cechy wybór pianki poliuretanowej do ocieplenia budynku jest strzałem w dziesiątkę.