• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Informacje na temat usługi niszczenia dokumentów poufnych

Znaczna ilość firm, które posiadają tajne, niedostępne dla osób nieupoważnionych dane po pewnym okresie decydują się na ich zniszczenie, lecz nie zawsze mają one właściwych kompetencji i doświadczenia w tego typu ruchach, w związku z czym decydują się na kontakt z pewnymi grupami, które oferują usługi w tymże obszarze.

sale

Autor: Stuart Grout
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to jednocześnie gwarancja pełnej poufności oraz zachowania informacji jedynie wśród osób upoważnionych.
Wśród oferty wymienia się także niszczenie – nasze linki – dokumentów, co zazwyczaj polega na wkładaniu ich do dostarczonych pojemników o pojemności od 50 aż do 600 litrów, a potem – za sprawą wcześniejszych ustaleń ws. współpracy – zostają one zbierane jednorazowo lub cyklicznie oraz niszczone w zaawansowanych technologicznie ciężarówkach, które jednocześnie posiadają nawigację GPS. Degradacja ma miejsce przy opiece doświadczonych osób, a także strzeżonych oraz w pełni tajnych miejscach. W razie konieczności, firmy zlecające mogą ubezpieczyć dane zniszczenie aż do kilkudziesięciu milionów złotych, by w razie wycieku ochronić własną markę. Każdy pracownik personelu jest zobowiązany do zachowania tajemnicy i informacji zawartych w pojemnikach. Co ważne – chronione jest zarazem środowisko, ponieważ zniszczone dokumenty są poddawane recyklingowi – . niszczenie – odwiedź serwis

Istnieje także niszczenie dysków twardych, których to utylizacja ma miejsce w sposób porównywalny do informacji – nie przegap.

Wszystko odbywa się w sposób tajny, a dyski twarde oraz inne nośniki informacji nie zostają odtwarzane, lecz natychmiastowo niszczone, bez możliwości ujawnienia wiadomości tam się znajdujących. Wszystkie firmy oferujące podobne usługi posiadają licencje transportowe, a nawet możliwość gospodarowania odpadami.