• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Sukienki na bal gimnazjalny i studniówke – co wybrać?

Każda dziewczyna wie jak trudno jest znaleźć doskonałą sukienkę. Wybierając sukienkę na specjalna okazję chcemy nie tylko dobrze wyglądać, ale także pragniemy, by nasza stylizacja zapadła wszystkim w pamięć.

Bal gimnazjalny jest dla wielu dziewczyn pierwszym ważnym wydarzeniem, na które trzeba zadbać o wyjątkowy wygląd. oczywiście nie ma wątpliwości, że problemem numer jeden jest wybór sukienki. Jaka więc powinna być ta doskonała sukienka na bal gimnazjalny? W tym sezonie styliści proponują sukienki na bal gimnazjalny, które podkreślają naturalność oraz dziewczęcość. Ważne jest, by sukienka nie przyćmiła urody. Sukienki na tę okazję powinny podkreślać dojrzały wygląd, lecz nie mogą dodawać lat. Doskonałym wyborem będą sukienki w dziewczęcych, pastelowych kolorach, które sprawiają, iż wygląda się elegancko, ale nie przesadnie poważnie. Jeżeli chodzi o krój, to na tę okazję sprawdzą się sukienki-bombki, jak również rozkloszowane oraz ołówkowe. Warto też stawiać na klasyczne sukienki i modną długość midi.

Public Relations
sukienki na bal gimnazjalny

Autor: hisks
Źródło: http://www.sxc.hu
sukienki studniówkowe

Źródło: http://www.sxc.hu
Innym wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej dziewczyny jest studniówka. W tej sytuacji sukienka wcale nie powinna być zanadto prosta, w końcu wkraczamy w dorosłość i idziemy się na bal! Jeśli chodzi o sukienki studniówkowe w roku 2017 proponowane są mocno rozkloszowane czarne sukienki do kolan. Jeżeli chcemy przełamać klasykę, rozwiązaniem może być sukienka w odcieniu szmaragdowej zieleni, niezwykle modna w tym sezonie. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że im intensywniejszy kolor, tym bardziej minimalistyczny krój i mniej dodatków.

Poza tym trzeba pamiętać, sukienka – nawet ta na wyjątkowe wydarzenie – powinna być nie tylko modna, lecz również wygodna. Po co krępować ruch, skoro w końcu chodzi o dobrą zabawę? Warto wybrać na tyle komfortową stylizację, aby swobodnie przetańczyć cały bal!