• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Gaz wydaje się być jednym z takich źródeł energii, który jest naturalny i współcześnie łatwo dostępny

Prawie w każdym naszym domu mamy dostęp do gazu. W latach komunizmu był on doprowadzany do niejednego domu mieszkalnego. Dzięki niemu w naszych kuchniach miliony ludzi mogło zjeść popołudniu gorący posiłek.

osoba
Dziś sytuacja prawie się nie zmieniła.
W dzisiejszych czasach możemy już bez problemu kupić kuchenki indukcyjne, które pracują na prąd, ale mimo wszystko wciąż duży procent polskich domów w kuchni posiada kuchenki na gaz. Możliwe, że to kwestia nawyku albo faktu, że gaz nie jest zbytnio drogi. Niektórzy mają także ogrzewanie gazowe. Wówczas nasze faktury pewnie są o wiele wyższe niż u innych, szczególnie zimą. Kiedy zaczyna się sezon grzewczy dysproporcja na fakturach pewnie jest odczuwalna w porównaniu z wakacjami. Jeśli wyraźnie odczuwamy wysokość kwoty, którą musimy zapłacić za gaz, to pewnie warto podumać nad pytaniem, czy nie zmienić sprzedawcę gazu. Możliwe, że będzie to najlepsze wyjście z sytuacji. Sprzedaż gazu już od jakiegoś czasu nie jest monopolem jakiejś konkretnej firmy. W sieci bez kłopotu możemy sprawdzić jakie firmy operują na naszym osiedlu. Należy tylko wpisać nasz kod miasta i już. Wyskoczy nam lista dostarczycieli gazu. Spis nawet będzie zawierał zestawienie, który sprzedawca będzie tańszy.

Zmiana kontraktu nie pociągnie za sobą najmniejszych niemiłych konsekwencji. Załatwimy wszystko w 15 minut – szybko oraz sprawnie. A za zaoszczędzone środki możemy iść do kina lub do restauracji – aby uczcić naszą zaradność.