• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Oklejanie jako tani i najszybszy sposób na odświeżenie wyglądu samochodu

Oklejanie aut pozwala na szybką i prostą zmianę wyglądu samochodu. Folię jest możliwość w każdej chwili ściągnąć przywracając pojazdowi dotychczasowy wygląd, albo też obkleić je inną.

murale

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Pokrycie lakieru folią ma mnóstwo zalet. Jeżeli oryginalna warstewka lakiernicza jest zużyta, bądź poszarzała, folia efektywnie ukryje jej niedostatki i przyda autu atrakcyjniejszy wygląd. Zmiana barw samochodu przez oklejanie go folią to doskonała alternatywa dla standardowego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania auta. Oklejanie samochodów Wrocław to najtańszy i szybki sposób na pełne odświeżenie wyglądu auta.
Oprócz oklejania czterokołowców folią docinaną z arkusza, jest również metoda natryskowa. Warstewki natryskowe są dostępne w większej ilości barw, jest możliwość je również cieniować, nie ma problemu z zakrywaniem części o nietypowych kształtach. Tego rodzaju warstewka przez to, że jest grubsza i bardziej plastyczna, porządniej zabezpiecza też znajdujące się pod nią lakier i blachę. Znacznie łatwiej się ją aplikuje, ale również swobodniej eliminuje.
Nanoszenie folii natryskowej przywodzi normalne lakierowanie. Folia kryje lepiej od lakieru, posiada mniejsze skłonności do tworzenia zacieków.

Jeżeli zainteresowała Cię prezentowana problematyka, bez wahania sprawdź ten odnośnik – to źródło zapewne również będzie warte Twojego zainteresowania!

To nie znaczy, że wystarczy nią po prostu zachlapać samochód. Im staranniej nadwozie zostanie przygotowane, tym lepszy i trwalszy będzie wynik końcowy wszystkich owych zabiegów.

Po takim zabiegu eksploatacja samochodu nie czyni żadnego kłopotu. Po wyschnięciu guma znosi znaczne wahania temperatur, toteż nie ma obaw, że zaszkodzą jej chłody, czy też spiekoty.