• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Oklejanie jako tani i najszybszy sposób na odświeżenie wyglądu samochodu

Oklejanie aut pozwala na szybką i prostą zmianę wyglądu samochodu. Folię jest możliwość w każdej chwili ściągnąć przywracając pojazdowi dotychczasowy wygląd, albo też obkleić je inną.

murale

Autor: Daniel X. O’Neil
Źródło: http://www.flickr.com

Pokrycie lakieru folią ma mnóstwo zalet. Jeżeli oryginalna warstewka lakiernicza jest zużyta, bądź poszarzała, folia efektywnie ukryje jej niedostatki i przyda autu atrakcyjniejszy wygląd. Zmiana barw samochodu przez oklejanie go folią to doskonała alternatywa dla standardowego, kosztownego i nieodwracalnego lakierowania auta. Oklejanie samochodów Wrocław to najtańszy i szybki sposób na pełne odświeżenie wyglądu auta.
Oprócz oklejania czterokołowców folią docinaną z arkusza, jest również metoda natryskowa. Warstewki natryskowe są dostępne w większej ilości barw, jest możliwość je również cieniować, nie ma problemu z zakrywaniem części o nietypowych kształtach. Tego rodzaju warstewka przez to, że jest grubsza i bardziej plastyczna, porządniej zabezpiecza też znajdujące się pod nią lakier i blachę. Znacznie łatwiej się ją aplikuje, ale również swobodniej eliminuje.
Nanoszenie folii natryskowej przywodzi normalne lakierowanie. Folia (ciąg dalszy tego materiału: dodatkowe informacje) kryje lepiej od lakieru, posiada mniejsze skłonności do tworzenia zacieków. To nie znaczy, że wystarczy nią po prostu zachlapać samochód. Im staranniej nadwozie zostanie przygotowane, tym lepszy i trwalszy będzie wynik końcowy wszystkich owych zabiegów.

Potrzebne są Ci dodatkowe informacje (http://automatyzacja-faktur.pl/) na ten intrygujący temat? Zatem nie zwlekaj i wejdź do następnego wpisu – tam opracowaliśmy dla Ciebie coś ekscytującego.

/J]

Po takim zabiegu eksploatacja samochodu nie czyni żadnego kłopotu. Po wyschnięciu guma znosi znaczne wahania temperatur, toteż nie ma obaw, że zaszkodzą jej chłody, czy też spiekoty.