• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Oklejanie czterokołowców – na czym polega oraz ile kosztuje?

Oklejanie aut to proces polegający na aplikacji folii na karoserię czterokołowca.
Oklejanie samochodów Wrocław pozwala na dodatkową personalizację auta, a również zabezpieczenie lakieru.

białe meble do pokoju

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Folie mogą posiadać rozmaite Kolory i fakturę. Do poprawnej aplikacji folii wymagane będzie dokładne umycie samochodu. Warto pamiętać, że umycie wozu przysłowiową wodą jak też gąbką nie likwiduje wszystkich zabrudzeń takich jak na przykład opiłki metalu czy zabrudzenia organiczne. Do usunięcia tego typu brudu powinno się użyć specjalistycznych środków, następnym etapem czyszczenia powinno być użycie glinki na mokro.
Karoseria samochodu jakie ma być oklejane nie może mieć uszkodzeń mechanicznych ani też oznak rdzy. Wszelka skaza tego rodzaju obniży trwałość folii. Proces oklejania auta to względnie skomplikowana operacja nastręczająca ogromnej ilości wiedzy i praktyki. Jeśli sami chcemy podjąć się owego zabiegu warto zacząć od obklejenia mniejszego fragmentu – najlepiej takiego który nie posiada dużej liczby załamań.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, zobacz inne informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam bariery drewniane, znajdziesz tu analogiczne informacje.

Obklejenie płaskiej nawierzchni jest dużo prostsze aniżeli elementu posiadającego dużą ilość załamań a także krągłości. Warto również dokonać paru prób na fragmentach blacharskich które nie będą używane – przykładowo posiadamy jakąś część jaka leży nieużywana . proces oklejania czterokołowca razem z gruntownym oczyszczaniem oraz ewentualnymi poprawkami blacharskimi może trwać kilka dni do nawet 2 tygodni.

Nastręcza dużych nakładów pracy w związku z czym jest dosyć kosztowny.

Czy omawiany temat bardzo Ci się spodobał? Jeżeli tak, to pójdź do oferty (ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php) oraz zobacz informacje, w które obfituje inny portal.

Cena także zależy od zastosowanej folii, rzecz jasna za jakość należy uiścić, natomiast w owym przypadku nie należy oszczędzać.