• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

Codziennie tysiące osób na wszystkich kontynentach zamawia towary przez internet – muszą zatem one dotrzeć do adresata prędko i niedrogo

Przedsiębiorstwa kurierskie to na polskim rynku dość świeży nurt. oczywiście w czasach komunizmu rządził u nas monopol Poczty Polskiej, ale owa tendencja już jest nieaktualna.

Obecnie firmy kurierskie rywalizują ze sobą oraz starają się o klienta – jest to pożyteczne, ponieważ koszty bywają dość niskie, a termin otrzymania krótki. Na naszym rynku są firmy międzynarodowe, ale także niewielkie przedsiębiorstwa.
Kurier Patron Service istnieje od niedawna, jednakże zdążył zaskarbić sobie przychylną oceną Klientów – firma kurierska. Udało mu się choćby rozpocząć trwałą kooperację z dużymi koncernami, na przykład: Danone i Shell, a to mówi już samo przez się o wysokiej jakości usług przedsiębiorstwa. Koszty są niskie, a kurierzy mili. Przed dostarczeniem paczki dzwonią i dogadują na odpowiedni dla nas termin. Może wynika to z faktu, że spółka jest niewielka, a kurierzy bardzo się starają oraz pracują na własną markę.

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z szybkiej przesyłki nie wahaj się i zarezerwuj usługi tej firmy. Kurier Patron Service nie zawiedzie pokładanych w nim nadziei.

Chcesz zobaczyć opisywany problem z innej perspektywy? Jeśli tak, to najlepszym sposobem jest kliknięcie w ten link. Tam zweryfikuj szczegóły (www.ehrle.pl/pl/).

Jeżeli na ostatnią chwilę kupujemy prezent dla małżonki na jej urodziny, to możemy żyć spokojnie. Paczka na pewno dojdzie punktualnie, a my unikniemy żalu ukochanej małżonki z powodu braku prezentu.

Możemy również ubezpieczyć naszą paczkę lub nadać jej status ekstra ważnej. Paczka będzie wówczas oczywiście nie tak tania, ale za to my możemy być pewni, że prezent przyjdzie nieuszkodzony w dobrym momencie.