• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

fundusze

Często nie mamy w ogóle świadomości, jak w wielkich szkoleniach biorą udział zwykli ludzie, którzy realizują swoją zawodową pracę.

W tego typu szkoleniach również uczestniczą osoby bezrobotne, które dopiero szukają zatrudnienia. Ciekawostką jest mimo wszystko to, jakiej kwestii dotyczą poszczególnego szkolenia, czy pomysły na biznes do wykonania. Ale to, kto tym dokładnie zarządza i w jaki sposób nauczył się skutecznego stosowania talentów osób i finansowych.

Czym jest ściąganie długów i jakie prawa przysługują dłużnikowi

Kredyty, „chwilówki” – coraz więcej rodaków zadłuża się w przeróżnych instytucjach. Wszystko jest dobrze, tak długo jak spłacamy raty na czas, gorzej, gdy zaczyna brakować funduszy na punktualne oddawanie należności. Jakie prawa przypadają dłużnikowi, jeśli zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co czynić? Jak podejmować roztropne decyzje? Co to jest windykacja i jakie są jej typy? Na początek pragnę wyjaśnić, iż windykacja to nie jest to samo, co egzekucja komornicza.

Profity wypływające z przynależności w UE

Przystąpienie do Unii Europejskiej jest dla krajowej ekonomii czymś nadzwyczajnym. Na wielu płaszczyznach. Psychologicznie i politycznie było to swego typu zadośćuczynienie.Jednak istotniejsze dla nas w dłuższym okresie były efekty ekonomiczne. Wymuszenie koniecznych zmian ekonomicznych oraz co nie marginalne zastrzyk kapitału w postaci projektów pomocowych.