• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

fundusze

Profity wypływające z przynależności w UE

Akces do Unii Europejskiej jest dla naszej gospodarki czymś bezprecedensowym. Na bardzo wielu płaszczyznach. Psychologicznie oraz politycznie było to swego rodzaju naprawienie szkody.Lecz ważniejsze dla nas w dłuższym czasie były następstwa ekonomiczne. Wymuszenie koniecznych zmian gospodarczych i co nie marginalne zastrzyk kapitału w postaci programów pomocowych.

Często nie mamy w ogóle świadomości, jak w wielkich szkoleniach biorą udział zwykli ludzie, którzy realizują swoją zawodową pracę.

W tego typu szkoleniach również uczestniczą osoby bezrobotne, które dopiero szukają zatrudnienia. Ciekawostką jest mimo wszystko to, jakiej kwestii dotyczą poszczególnego szkolenia, czy pomysły na biznes do wykonania. Ale to, kto tym dokładnie zarządza i w jaki sposób nauczył się skutecznego stosowania talentów osób i finansowych.

Czym jest ściąganie długów i jakie prawa przysługują dłużnikowi

Kredyty, „chwilówki” – coraz więcej rodaków zadłuża się w przeróżnych instytucjach. Wszystko jest dobrze, tak długo jak spłacamy raty na czas, gorzej, gdy zaczyna brakować funduszy na punktualne oddawanie należności. Jakie prawa przypadają dłużnikowi, jeśli zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co czynić? Jak podejmować roztropne decyzje? Co to jest windykacja i jakie są jej typy? Na początek pragnę wyjaśnić, iż windykacja to nie jest to samo, co egzekucja komornicza.