• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

fundusze

Profity wypływające z przynależności w UE

Przystąpienie do Unii Europejskiej jest dla krajowej ekonomii czymś nadzwyczajnym. Na wielu płaszczyznach. Psychologicznie i politycznie było to swego typu zadośćuczynienie.Jednak istotniejsze dla nas w dłuższym okresie były efekty ekonomiczne. Wymuszenie koniecznych zmian ekonomicznych oraz co nie marginalne zastrzyk kapitału w postaci projektów pomocowych.

Czym jest ściąganie długów i jakie prawa przysługują dłużnikowi

Pożyczki, „chwilówki” – coraz to więcej rodaków zadłuża się w różnorodnych instytucjach. Wszystko będzie dobrze, póki spłacamy raty o czasie, gorzej, kiedy zaczyna brakować pieniędzy na punktualne oddawanie należności. Jakie prawa przysługują dłużnikowi, jeżeli zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co robić? Jak podejmować roztropne decyzje? Co to jest windykacja oraz jakie są jej typy? Na początek pragnę objaśnić, iż windykacja to nie to samo, co egzekucja komornika.

Często nie mamy w ogóle świadomości, jak w wielkich szkoleniach biorą udział zwykli ludzie, którzy realizują swoją zawodową pracę.

W takich projektach również uczestniczą osoby nie mające zarobków, które dopiero szukają pracy. Ciekawostką jest mimo wszystko to, czego dotyczą konkretnego projektu, czy pomysły na biznes do zrealizowania. Jednak to, kto tym precyzyjnie dysponuje i jak zdobył umiejętności do efektywnego stosowania zasobów ludzkich i finansowych.