• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

drzwi

Jeśli zbiliśmy szybę, to wpiszmy w internecie szklarz Warszawa

Wybitą szybę warto jak najprędzej wstawić

Nie zaznaczymy w jakim momencie ma szansę się zdarzyć tak, że wybijemy szybę. Może się okazać, że w okno wpadnie nam piłka, lub nazbyt silnie trzaśniemy drzwiami a szkło posypie się dookoła nas. Im ważniejsza okazuje się być konkretna szyba, im mocniej osłania nas od osób, które nie posiadają wejścia do środka, tym prędzej musimy ją naprawić.

Certyfikaty krajów wschodnich typu Gost R – a więc, dla pragnącego nic trudnego

Czym konkretnie jest certyfikat wschodni GOST R? Do jakich rzeczy w rzeczywistości bywa on nam potrzebny? Co po otrzymaniu wspomnianego certyfikatu będziemy mieli możliwość nie posiadając przeszkód sprzedawać na obszarze państw wschodu? To wszyściutko i jeszcze więcej bez najbardziej małego problemu odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego – świeżutko co napisanego – felietonu!

8 sposobów, jak unikać zatrucia tlenkiem węgla

Jest bezzapachowy, bezbarwny i toksyczny, pojawia się cicho i bez zaalarmowania może zabić. Tlenek węgla, czyli czad, to ogromne zagrożenie w każdym budynku. Warto poznać, jak powstaje, jakie powoduje objawy i jak powinniśmy postępować, gdy odnajdziemy osobę zatrutą tlenkiem węgla.