• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

drukarki

W jakim miejscu dobrze jest zamówić wizytówkę? Na co zwrócić uwagę? O czym należy wiedzieć?

Jeżeli niezbędna jest nam wizytówka, powinniśmy się zastanowić, zanim skorzystamy z jakiejś niesprawdzonej okazji. Przede wszystkim nie powinniśmy tego traktować jako przykrą konieczność, coś co musimy szybko odbębnić. Wiedzmy, iż ten mały kartonik to rodzaj reklamy, coś co świadczy o nas i buduje naszą pozycję w oczach osoby, która zapoznaje się z tym kawałkiem papieru. Z pewnością więc istotne są szablony wizytówek, a także to, w jakim miejscu oraz jakiego typu wizytówki chcemy zamawiać.

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba o niej mieć na uwadze?

Coraz częściej słyszymy o wykorzystaniu drukarki 3D. Wydaje się, że już niedługo będzie stosowana powszechnie. Drukarka 3D służy do drukowania przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po uprzednim stworzeniu modelu komputerowego. Drukarka 3D działa odmiennie niż klasyczna maszyna, w której posiadaniu jest niemal każdy z nas.

Jakie są lepsze tusze – oryginalne czy zamienniki? Jak wygląda odpowiedź na tak postawione pytanie? O jakich kwestiach należy wiedzieć

Oszczędności w biurze możemy prowadzić na różnorodne sposoby, z pewnością bardzo łatwo zminimalizować koszty na druku. To dlatego, że oryginalne tusze i tonery mogą być zastąpione tańszymi zamiennikami, ale czy rzeczywiście to się opłaca?