• ul. Kłosowa, 63-410 Ostrów Wielkopolski

drukarki

W jakim miejscu dobrze jest zamówić wizytówkę? Na co zwrócić uwagę? O czym należy wiedzieć?

Jeżeli potrzebna jest w naszej działalności wizytówka, musimy to przemyśleć, zanim skorzystamy z pierwszej, lepszej okazji. Przede wszystkim nie powinniśmy tego traktować jako przykrą konieczność, coś co musimy szybko odbębnić. Wiedzmy, że wizytówka to swego rodzaju reklama, coś co mówi o nas i buduje naszą pozycję w oczach osoby, która ogląda taki kawałek papieru. Z pewnością więc ważne będą szablony wizytówek, a także to, gdzie i jakie wizytówki będziemy zamawiać.

Jak działa drukarka 3D? Co trzeba o niej mieć na uwadze?

Coraz częściej słyszymy o wykorzystaniu drukarki 3D. Zdaje się, że już niedługo będzie stosowana powszechnie. Drukarka 3D służy do tworzenia przedmiotów, elementów trójwymiarowych, po wcześniejszym przygotowaniu modelu komputerowego. Drukarka 3D działa odmiennie niż tradycyjne urządzenie, w którego posiadaniu jest niemal każdy z nas.

Jakie są lepsze tusze – oryginalne czy zamienniki? Jak wygląda odpowiedź na tak postawione pytanie? O jakich kwestiach należy wiedzieć

Oszczędności w biurze możemy prowadzić na różnorodne sposoby, z pewnością bardzo łatwo zminimalizować koszty na druku. To dlatego, że oryginalne tusze i tonery mogą być zastąpione tańszymi zamiennikami, ale czy rzeczywiście to się opłaca?